Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #19103744

    törölt tag

    válasz King Unique #16 üzenetére

    Nem tudja, mert 1, nem tájékoztatják, 2, user.
    Vagyis nem is kell tudnia. Ahogy nem kell tudni azt sem, h. mi játszódik le a világítótestben a kapcsoló elbillentése után, hogyan kerülnek ki a fotonok belőle, visszakövetve mondjuk az erőműig, ha beérjük ennyivel, és nem akarunk belemenni mondjuk a fosszilis tüzelőanyaggal működtetett erőmű nyersanyag előállításába, annak keletkezésébe, a felfedezők, feltalálókon túl, visszaugorva néhány 10 millió vagy akár több milliárd évet... Vagy az autóban lejátszódó folyamatokról sem tud a hétköznapi ember szinte semmit csak elfordítja a kulcsot vagy megnyomja a gombot és halad A-bó B-be, vagy egyszerűbb eszközt mondok, valószínűleg a bejárati ajtó zármechanikáját sem ismeri kb. úgy 7.5 milliárd ember. De ugyan ezek az operációs rendszerekről sem tudnak mondhatni semmit, mi történik amikor megnyom egy gombot a klaviatúrán, és még sorolhatnám. Arról még nem is beszéltem ,h 3x szedtem szét a laptopot mivel az nwme-t nem lehet másképp csatlakoztatni de már nem bíztam a windowsban, h. nem ir bele vagy mókol valamit....Ezeket nem kell tudni. Pontosabban az ezzel foglalkozó szakembereknek kell tudni. Viszont ha odaadsz egy terméket valakinek, na adj isten még pénzt is kérsz cserébe, akkor azt úgy kellene megalkotni, h. ne ölje meg magát, ne okozzon se magának se másoknak kárt stb. Főleg akkor ha valakinek erre több évtizede van, és szinte korlátlan pénz és egyéb erőforrása. Szerintem. (Sőt. Ma már politikai befolyással, hatalommal is rendelkezik.)
    Még egyszer elnézést amiért elkanyarodtam az eredeti témától és még egyszer köszi a gyors, és egyértelmű iránymutatást.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák