Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #19103744

    törölt tag

    válasz King Unique #13 üzenetére

    Végül sikerült aktiválni a pro-t köszönöm az útmutatást.
    A fenti aggályokat, okozott problémákat kiegészítve, kb 48 órája fogtam hozzá a műveletnek, a fent említett dolgokat elbuktam, 4x telepítettem úra a win-t.
    Ide vezet az okoskodás és az erőszakosság. Amikor meg akarják mondani, h. neked mi a jó, hogyan éld az életed. Akár cég akár szervezet bármi is legyen az. Nem a lehetőséget adják meg a választásra, hanem irányítanak. Borzasztó kihívás lehet bennehagyni a telepítőbe az opciót, ezzel megadni a választás lehetőségét. Az már extra kihívás lehet, tájékoztatni az usert, h. van kulcs az eszközön, azt akarod használni vagy másikat? Nem, ők megmondják, h. te mit akarj. Pontosabban meg sem mondják, kész tények elé állítanak. Egyébként most sem volt serial ablak mert a PID-el nem foglalkoztam, de telepítés után már tudtam aktiválni persze csak internettel, ami akkor lehet gond, ha valaki offline, vagy belső rendszerben akar használni egy gépet. Amikor elköltesz egy rendszerre bő 1.5 millát, talán joggal várhatod el, h. az működjön is, úgy ahogy szeretnéd. ...gondolná az ember, de nem. Azt már csak tényleg a margó szélére, az utóbbi években leszoktam róla, úgy látszik hiba volt. Még mindig szükséges a biztonsági mentés.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák