Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • updog

    senior tag

    válasz mephi666 #28 üzenetére

    Mondjuk a mekivel nekem már nagyon kivan a hócipőm, értem én hogy eleve nem az atomfizikusok mennek oda dolgozni, és hogy a járvány miatt nagyobb volt rajtuk a teher az elmúlt évben mert mindenki tőlük rendel/elvitelezett amíg nem lehetett személyesen menni, (de amúgy személyesen is mindig van gond :D ) - hónapok óta nem volt olyan rendelésem amiben ne lett volna valami.

    Legutóbb eggyel több doboz Nuggetset kaptunk :C De hiányzott már üdítő, krumpli, variáltak a darabszámokkal, volt hogy a blokkot átnézve láttam hogy már a rendelést se jól vették fel pedig értelmes magyar tőmondatokban mondtam hogy mit kérek.

    Ja és a régi "mindent megoldunk és ha várni kell akkor sűrű elnézést kérünk esetleg ajándék termék" mentalitás már rég a múlté. Nemrég kértünk édesburgonyát a rendelésben (egyértelműen, nagy szünet után, a menütől külön), visszaolvassa a rendelést, mondom valami nem jó mert eggyel kevesebb nagy krumpli van így.

    Azt mondja igen mert a nagy menüben a nagy krumplit átírta édesburira. Majdnem mondtam hogy és azt ki a mamád kérte hogy így csináld, külön kértem, de jó akkor legyen még egy nagy krumpli.

    Átvétel után (mint évek óta mindig) szépen leültünk és kicsomagoltunk mindent, de odáig hogy a szendvicsekbe is belenéztünk hogy úgy van-e ahogy kértük, számolunk, csak nincs meg egy nagy krumpli, már a blokkon se.

    Odamegyek, mondom heló.
    "Jaa, nagyon fontos lenne?" (nem, gondoltam vicces lenne ha kérném, de végül nem kapnám meg). "Be tudnál állni a sorba, nagyon sokan vannak...". Szerencséje hogy csak addig nagy az arcom amíg managert kellett volna hívni, inkább ráhagytam :D ;]

    Tudom, úgy kell annak aki ilyen szutykot eszik.

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Új hozzászólás Aktív témák