Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lalikiraly

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz Balage21 #2 üzenetére

    Szia!

    Hát akkor most kapaszkodj, az autóban 303000 kilométer van.

    Nos hogy ne legyen a kormány állapota annyira meglepő, az első lökhárítót már cserélték rajta, mert a színe napsütésben picit egy árnyalatnyit elüt. Így szerintem belecsúsztak valakibe, amitől eldurrant a légzsák és kicserélték a kormányt. Ezek szerint valószínűleg az egészet, bár az utastér többi része sem kopottas szinte egyáltalán, tehát vigyáztak is rá.

    A motort meg biztosan generálozták, mert a víztartája belül feketés, tehát egyszer biztosan megfőzték a motort. az 1.2-es hajlamos megforralni magát, főleg ha nem is tudna róla a tulajok, hogy a termosztát hajlamos megadni magát, nekem az is új benne, már mint amikor megvettem már új volt.
    Egy Opel márkakereskedésbe volt beadva.

    Full "fapad" változat az autó. Csak servo kormány van és kb ennyi az extralista. Sem klíma, sem központizár semmi sincs. De viszont egészen rendben van. A hátsó lökhárítón is van egy kis műanyagos javítás, viszont rozsda sehol semmi. a kipufogóját is cserélték már mert utángyártott.

    Én meg mióta megvettem motorolaj, olajszűrő, váltóolaj, légszűrő, pollenszűrő, új BOSCH gyertyák (nem biztos hogy a legjobb, vagy BERU vagy GM ajánlott inkább) első kerékcsapágyak, stabrudak, teljes műszerfalvilágítás, már csak a középső kijelzőt kell kicserélnem, mert a fele bevan esve és a lámpája is csak a felének világít, ehhez kapcsolódóan kikellett cserélni a hőmérséklet érzékelőt. Meg a teljes első féket tárcsát és betétet is cseréltem rajta.

    Na meg az antennát kellett magát a kis rudat kicserélnem, meg kapott egy Blaupunkt bluetoothos autórádiót is :)

    Én imádom a kis autómat. Szín városban 6.7 volt eddig a legnagyobb fogyasztásom.
    Sokszor azt sem veszem észre hogy jár a motor.

    [ Szerkesztve ]

    Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

Új hozzászólás Aktív témák