Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • JHC

    tag

    válasz Steve_Brown #1 üzenetére

    Én próbáltam magamat átállítani Chrome-ra, mert gyorsabbnak tűnt mint a Firefox, aztán hosszú oldalak görgetésénél, legyen mondjuk FB az oldal, nagyon sok lapnyi görgetésnél egyre csak telik a VRAM, de amíg van szabad hely addig nagyon szépen simán megy a görgetés, de amint betelik, onnantól jön nagyon keményen a laggolás. Nem tudom már javították-e a hibát mert nem mindenkinél jön ez elő. Akkor még RX470 volt a gépemben, lehetett driver bug is. Azért próbálkoztam a Chrome-mal, mert a róka azt csinálta, hogy FB-on ha sokat lapoztam lefelé akkor többé nem lehetett videót nézni, mert eleinte csak fekete kép volt, de hang legalább ment, majd később az sem, és csak a böngésző újraindítása segített. Chrome-mal többet kellett azért görgetni, hogy ugyanez előjöjjön. Találtam erre gyógyírt, mégpedig, hogy ki kell kapcsolni a hardveres gyorsítást, a böngészőben. Ez a Chrome-ot eléggé megviselte sebességben, a rókánál gyakorlatilag nem lehetett észre venni sebességbeli különbséget, kevesebb memóriát evett utána, és a videó lejátszási probléma is megszűnt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák