Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • domos

    senior tag

    válasz Lalikiraly #2 üzenetére

    Rip XD

    If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

  • Bambuszpro

    tag

    válasz Lalikiraly #39 üzenetére

    Köszi. Évek óta ez az aláírásom de eddig nem tűnt fel az elírás :DDD

    Manapság az okos telefonok és az ostoba emberek korát éljük.

  • Brndtt00

    junior tag

    válasz Lalikiraly #38 üzenetére

    @pusszycat említette, hogy fogadni kellett volna:

    "@Lalikirály: igen ismerjük mi is :DD de eddig elkerült, sokszor ettünk ott, mindig vicceltünk kiből jön ki leghamarabb. Nem gondoltam, hogy én leszek az :F :DD "

    Legközelebb ha ott eszünk lesz fogadás.

    Everything that lives is designed to end, we're perpetually trapped. In a never ending spiral of life and death. Is this a curse, or some kind of punishment?

  • válasz Lalikiraly #65 üzenetére

    Igen & igen :DDD

    A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

  • válasz Lalikiraly #68 üzenetére

    Áhh de hogy, csak a rutin meg az évek . :DDD :C

    A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

  • pusszycat

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz Lalikiraly #74 üzenetére

    Bekattantam na :DDD Max kapok egy pofont, még úgy is megérné. :)

    Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

  • Aureal

    senior tag

    válasz Lalikiraly #2 üzenetére

    Árok, árok, de mély árok...

    Nálunk faterral volt egy ilyen, csak ő kocsival volt. 1-2 km-re volt itthonról már csak hazafelé, de a fizika akkor is tudta a dolgát és utat tört magának. Történt pedig, hogy előtte még egy susnyás útmenti résznél jól leparkolt, meg kivárta még ritkul kissé a forgalom, aztán gyííí befele a sűrűbe az árkon át! Csak épp az árok mély volt az átugrása meg merész, így az instant barna harisnya még túlpartot se érve már elkészült menet közben páros lábra bokáig! 😁

    Másik hasonló egy buszsof. ismerősömmel esett meg. Neki a patakpart meg egy gyaloghíd nyújtott menedéket, ahol ki is mosta a gatyeszt. Előtte csak annyit volt ideje az utasoknak mondani egy hirtelen fékezést követően, "ne ijedjenek meg emberek, de most gyorsan el kell mennem valahova..."
    (Ki mondta, hogy a járművezetés nem veszélyes üzem?!) 😁

    [ Szerkesztve ]

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Lalikiraly #92 üzenetére

    egyszer én is rókáztam láncosról búcsúban :DDD lehettem kb 14 éves, vasárnapi ebéd volt, jól bekajáltam pörköltből... meg ki tudtam könyörögni, hogy kóstolhassak unicum-ot... az akkor még rohadtul nem ízlett és nem is éreztem azt az elfogyasztott kb 3centet... a probléma az volt, hogy sok volt a kaja és unokatestvéremmel helyből dupla körre fizettünk be :DDD első kör lement, semmi probléma, majd a 2. felénél éreztem, hogy baj lesz... szerencsére "lakatlan területre" hullott a róka... (nem egy ismerős volt, aki sugárban rókázott a láncosról, csak épp a bámészkodókra :D )

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • Aureal

    senior tag

    válasz Lalikiraly #92 üzenetére

    "Állítólag egy hegy falára kenődve találták meg őket. "

    Nem maradtak életben?

    Egy már nyugdíjas haverom mesélte, mikor katona volt, kint voltak egy TSZ-ben gabonát zsákolni segíteni. (Volt vmi fejesnek összeköttetése vagy érdekeltsége a mezőgazdaságban, aztán a sorkatonáinak is csak más volt ez, mint lövészárkot ásni.)
    A TSZ iroda előtt állt egy patentre akkor felújított, lefestett, csillogó-villogó, gyönyörű szép oldalkocsis Pannónia. A kiskatonák ott csorgatták a nyálukat: Fiúk! Be kéne indítani! Milyen hangja lehet? Menni kéne egy kört! - biztatták egymást.
    A haveromnak, Zolinak volt a legnagyobb pofája, ahogy mondta később: Mit szarakodtok? Nem meritek beindítani?! Na figyeljetek!
    Berúgta... Körülállták a többiek: Húzz neki egy kis gázt! De jó hangja van apáááám!
    A haver rápattant: Na ide figyeljetek szarháziak! Így kell motorozni!
    Azzal nyeeeeee.... odapörkölt neki. Tett egy pár kört az udvaron, majd teljesen kihúzatta és az oldalkocsi irányába akart egy merész kanyart vágni (tudvalevően így arra támaszt a jármű, így jókora stabilitása lesz az oldalkocsi keréktávja révén). Csak épp jött egy marha nagy beton villanyoszlop, amit már se megkerülni, se elmellőzni nem volt ideje, főleg hogy kanyarodó járműnél jókora sebességgel már nem sok navigációra van lehetőség. Na, fel is kenődött úgy az oszlopra, hogy a motor és az oldalkocsi körbeölelte azt, mert pont a kettő közé, az összekötő rudakhoz vágódott be az oszlop. Merész Zoltán kiskatona pedig lerepült vagy 5 m-t, darabokra törve a moci elején díszelgő szélterelő plexit is.
    A többiek eliszkoltak az esetet látva, Zoltán elvtárs meg mikor már bírt levegőt is venni az eséstől és összekanalazta magát a földről, szakadtan, rongyosan, vérző sebekkel becammogott a TSZ-irodába, hogy történt egy kis baleset.
    Kiderült, vmi őrmester volt ott a Pancsival, hát elébe állt a 2 m-es meglett embernek Zoltán kiskatona, az ő illusztris 160 cm-ével, hogy: Elnézést őrmester elvtárs, de egy kis tárgyalnivalónk lenne.
    Az ránézett a haverra és nevetett egyet: Mi az? Maga leesett a szénakazalról?
    Mire a haver: Jöjjön már ki őrmester elvtárs, mert beszélnünk kellene!
    - Velem? Velem magának nincs semmi beszélnivalója!
    Aztán csak meggyőzte a haver, hogy a motorról volna szó...

    A fickó mikor meglátta a saját felújított, újrafestett motorját az oszlopra kenődve, hogy még úgy kellett lerugdosni arról, esztelen méregbe gurult.
    Na! (azt mondja), ha ezt maga művelte, akkor sürgősségi eljárással az összes spórolt pénzén megcsináltatja egy héten belül + engedély nélküli magántulajdon bitorlás terhére, jobb ha utána felakasztja magát!

    A haver annyira nem esett kétségbe azért, 3 nap alatt, parancsnoki baráti segítséggel rendbehozta a Pancsit, a plexit meg saját kezűleg, 200 db alátéttel összeeszkábálta.
    Ezt látva már csak röhögött az őrmester, de aztán megbékélt és a haver kontójára vett egy új pkexit is.
    A haver utána megúszta 1 hét fogdával, nem lett komolyabb ügy belőle, de az őrmester egy életre megjegyezte ezek után a nevét. 🙂

  • Aureal

    senior tag

    válasz Lalikiraly #99 üzenetére

    "Én őszintén sajnálom hogy nem voltam katona, az érettségi miatt lecsúsztam az utolsó menetről"

    Én annyira nem! ;) Mi már utolsónak tanultunk oroszt kötelezően általánosba, de érettségi után ahogy elhelyezkedtem, két hét múlva megkaptam a behívomat...
    Elmentem polgári szolgálatra helyette. 20-25e. közt kaptunk havi ellátmányt, naponta hazajártunk, mint ha csak dolgoznánk. Szoli után meg irány a kocsma...
    Angyalbőrösöknek hol volt ilyen? 😁 Parancsra kuss és 3000 Ft zsold, oszt helló világ! 🤭

    Azért a sorozás nagy buli volt előtte még!
    Behívtak minket a hadkiegre. Orvosi vizsgálatra gatyóra vetkőzve egy öltözőben kellett várni. Volt ott egy hülye cigánygyerek vmi "Alsómocsoládról" és egyfolytában síránkozott meg szövegelt.
    Jött egy asszisztens nőci a papírokkal, lazán benyitott a kan kamrába és ment át a vizsgálóba nyíló ajtón...
    A cigánygyerek meg elkezdett visítozni üveghangon erre hogy: "Szűzmáriám most segíccs meg, hát nem rámnyissa itt az ajtót ez a asszonyember! Én meg itten vagyok levetkőzve egy szál tangabugyira ne!"

    Volt közöttünk, aki taknyát köpte a röhögéstől erre a szövegre. 😁

  • Aureal

    senior tag

    válasz Lalikiraly #106 üzenetére

    Na, elolvastam az Árpi történeteit és eszembe jutott még vmi a rozsdás Ladáról. (Szintén Zoltán von Pannónia barátom emlékeiből...)

    Akart venni Zoli anno egy Lanciat, de hát akkoriban nem volt hahu meg jófogás, így autós szervizekbe meg stb. járogatott be érdeklődni olykor, nincs-e vkinek tudomása eladó Lanciaról.
    Egyszer ajánlottak is neki egy ürgét, hogy egy fehér Lanciat árulna jó állapotban. (Köztudottan a régi olasz kocsik már 5-6 évesen rozsdatemetőkké tudta válni, pláne amiket csillaggarázsban tartottak kint az utcán, hóban esőben.)
    Meg is lett a fickó címe, megbeszélték a randit, hogy akkor próbaút meg minden.
    Beülvén a csoda nyugati autóba, a gyújtásra már minden világított, mint a karácsonyfa a műszerfalon, de mondá a tulaj - sebaj, mert most kapott egy kis esőt, de majd kiszárad 2-3 nap alatt és amúgy semmi baja a járműnek. Hát jó, nyugtázta Zoltán, mert ezekről amúgy ő is hallott akkoriban. Hanem a motor felhördülése után, a kocsiszekrény és főleg a kormány olyan rezonanciába kezdett, mint lovasszekér a macskaköves úton. Erre a kérdésre, hogy mégis ez mi volna, a Lancias magabiztos fölénnyel visszakérdezett: "Mi az, te nem hallottál még a dízel-remegésről???" :D
    Na, de azzal elindultak és a nagy suhanástól az úton, Zoltán barátom hátrahőkölt az ülésben, mert amúgy a TDI Lancia valóban jobban gyorsult szembetűnően, mint egy szakadt 1200-es Zsiguli. A fő probléma mégis akkor kezdett jelentkezni, mikor a félrecsúszott gumi lábtörlő alatti résen át "suty-suty-suty-suty" szaladtak hirtelen a felezővonalak sorban... Akkor már Zoli pajtás csak lehajolt, hogy "várjál már cimbora, itt valami nincsen rendben!" és azzal felemelte a komplett gumi lábtörlőt. A lábtérnél meg akkora lyuk tátongott, hogy azt mondja Zoli, ha kifogy a gázolaj se kellett volna megijedni nagyon, mert a Fréfi és Béni módszerrel simán lehetett volna hajtani a járművet lábal. Két szögvas volt keresztben behegesztve a "szakadék" fölé, így azon tanyázott a komplett anyósülés is, amivel bármelyik pillanatban katapultálhatott volna egy erősebb bukkanónál vagy kátyúnál bárki - tette hozzá Zoltán.
    Erre a Lancias a kérdő tekintetekre már rögtön nyomta is a választ: "ne törődjél ezzel a kis semmiséggel, a sógor majd ingyen bejavítja neked!"
    Na, ennél a pontnál érezte Zoltán barátom, hogy sürgősen be kéne még most fizetni a vízszámlát a közeli postán, aztán azzal kisvártatva ki is szállt, hogy "majd ha megcsinálta a sógor még visszatérünk rá..." (gondolatban pedig sűrűn emlegetve a Lancias felmenőit). :DDD

  • Aureal

    senior tag

    válasz Lalikiraly #108 üzenetére

    Na még akkor 1-2 szervizes sztori, ahogy Zoli mesélte saját szavaival:

    Egyszer bejött hozzám egy pacák a szervizbe, de már a megjelenéséből láttad, hogy ez amolyan kivagyok mitugrász típus.
    Olyan dörmögő, Bárdy György orgánummal, ööö-ző hangon bemutatkozik, kihangsúlyozva hogy "DOKTOR Surányi vagyok!!!" Én meg mondtam neki: Gratulálok! miben segíthetek?
    - Háát öööö, volna itt öööö ez a magnetofon öööö és nem megy.
    Képzeld el, kihúz egy nylonszatyorból egy olyan kazettásmagnót, ami úgy tele volt fújva szilikonnal, mint amit körbenyalt a tehén! Orrán száján folyt belőle a szilikon! Mondom: doktor úr, hát mit csinált ezzel a masinával???
    - Háát öööö csak tisztítottam, csak tisztítottam!
    Elmagyarázom neki, hogy ezt nem szabad így, mert minden tiszta szilikon, azzal meg bedagad az összes gumi, csúszni fog az ékszíj stb. még szép hogy nem megy a magnó! Szépen érzéssel, fültisztító pálcikával csak finoman 1-2 havonta elég tiszta alkohollal megtörölni a fejet meg a mozgó gumi részeket, de ha behozza én megcsinálom ingyen, 2 perc alatt, ez nem tétel.
    Na, bevettem a készüléket, hogy 2 nap múlva jöhet érte rendbe lesz téve. Görgőket kicseréltem, meg az egész masinát kimostam a taknyosra fújt szilikontól, szépen rendbe tettem neki, majd jött érte 2 nap múlva, elvitte...
    Nem telik bele 1 hét, megint itt van nagy dérrel dúrral, hogy aszongyahogy: "Ööööö, hát fel vagyok háborodva!!! Ööööö ez a magnó megint nem megy!"
    Nézem b.zmeg, hát mégjobban agyonfújva szilikonnal, hogy a szatyor alján már tócsában állt az egész genya!
    Mondom (már doktori rang nélkül), hogy hát maga mi a jó fenét csinált ezzel uram?! Hát ebből úgy ömlik a szilikon, hogy már egyenesen gyártja az anyagot!!! Nem érti, hogy ne fújkálja be semmivel?
    Mire a doktor úr: - Hááát öööö, én csak tisztítottam, csak tisztítottam!
    Beveszem megint a készüléket, megint egy napig mostam, pucoltam, 2 nap múlva jön érte és a lelkére kötöm, hogy semmivel ne tisztítsa, ne is törölgesse, hanem hozza be ide ha koszos, de csak ha koszos! Doktor úr: Háát öööö, köszönöm, köszönöm! - és ezzel el...
    1 hét múlva megint ideeszi a fene, s már az ajtóból mondja fennhangon, hogy: "ööööö, hát teljesen fel vagyok háborodva!!!!"
    Mondom, mi a búbánattól van maga felháborodva? Itt én vagyok felháborodva, hogy már megint mit fújt össze szilikonnal! (Természetesen a magnót már meg se kellett nézni mennyire el volt áztatva, mert húzta b.zzmeg maga után a szilikoncsíkot, mint a csiga a nyálát.)
    Na, mondom (k.rvára be voltam pipulva): ide halgasson maga igen képzett doktor bácsi! Fogja a retkes kib.szott magnóját és húzza el innen olyan gyorsan a csíkot, hogy vissza se találjon amíg él! Na gondolod erre hogy felháborodott, még fenyegetőzött is, hogy jegyezzem meg ő nem akárki és megteszi a szükséges lépéseket, meg ennek még lesznek hamarosan következményei!
    Én meg még utánaszóltam az ajtóban, hogy mielőtt megtenné a szükséges lépéseket, előbb adja vissza a diplomáját meg a doktori címét, nehogy még hátrányosabb megkülönböztetésben részesüljön a nagy értelmiségével! (Aztán persze többet se láttam.) :DDD

    Egyszer meg jött egy dakota, szintén egy magnóval, hogy: "á mágnóu nem szóul szépen!"
    Megnézem, hát mondom: "mert már mindkét fej teljesen el van kopva, ki kell cserélni!"
    Jól van, jól van de neki nem sok pénze van - mondá.
    Rendben pajtás, mondom akkor az egyik oldalit kicserélem, beállítom, meg is várhatod, s az úgy olcsóbb és akkor lehet azt használni. Jó így? - Jó!
    Kicserélem, na mondom hallgasd meg: itt az A oldali, ezt kicseréltem, ez szépen szól. Hallod? - Hallom. Ez meg itt a B oldal, ezt nem cseréltem ki, ez tompán szól. Hallod? - Hallom.
    Jó lesz így akkor? - Jó lesz. Fizet, elmegy....
    Másnap jön vissza, hogy: "főnök, hát nem szóul szépen á mágnóu!"
    Megnézem, semmi baja a javított résznek természetesen, mondom: "nem érted te gyagya? Ennek semmi baja amit tegnap csináltam, az A oldali az szépen szól! Hallod?" - Hállom, áz szép!
    Ez meg itt a B oldali, ehhez nem nyúltam, de el van használódva a fej és azért tompa! Hallod? - Hállom, hát áz nem szép!
    Kicserélem a kazettát, átrakom az A oldaliba: látod? Ez megint a jó fejes rész, ez szépen szól, ezt csináltam. Visszateszem a B oldaliba, ez meg a régi, ez tompán szól.
    - Igen, de rákjuk mán vissa a másikba! (Átrakom...) Ez szépen szóul, de á másik nem szóul szépen!
    Mondom, mert azt nem is javítottuk meg, mert nem volt rá pénzed te marhalábszár! Mit nem értesz ezen?
    - Hát, ne tessék hárágudni ákkor, jól ván ez... (Azzal elmegy)
    Másnap megint visszajön, hogy megint nem szól szépen a magnó. Na már ekkor pipa voltam rendesen, mondom: tűnj el innen de gyorsan a büdös p.csába, (amúgy is olyan sültszalonna szaga volt ennek a majomnak), s ha még egyszer idejössz, hogy nem szól szépen, szétverem a fejeden az egészet te birka!!!
    Erre ez ahogy megijedt mert megindultam felé, hátrahőkölve b.zzmeg nem beletolatott ott magnóstól a nagy vitrinbe! Azt a k.rva c.gány anyádat, hát mondom a sz.rt is kitaposom belőled, te mocsok! Szedte is az elvtárs erre a lábát én meg utána az aluljáróig, akkor jutott eszembe, hogy az egész szerviz meg ott van nyitva nekem, hát elengedtem a büdös kis g.cit, de ha elkapom, hát hamarabb temették volna az üknagyanyjánál a k.csögöt az biztos igaz! :DDD

    Így kelt hát birokra Zoli bátyám az IQ bajnok ügyfelekkel... :DD

    [ Szerkesztve ]

  • tothl

    addikt

    válasz Lalikiraly #110 üzenetére

    Aki már eleve úgy mutatkozik be, hogy "DOKTOR" arról általában megvan a véleményem és sohasem bizonyul alaptalannak a feltételezés, hogy egy gyökér.

  • philoxenia

    MODERÁTOR

    válasz Lalikiraly #125 üzenetére

    Hofi sok poénja, ma már nem csak, hogy nem érthető, de el sem magyarázható. :(

    Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

  • philoxenia

    MODERÁTOR

    válasz Lalikiraly #144 üzenetére

    Azért ugye Erdőkertes nemcsak egy udvar? ;] Első kép ami legfölül feljön...

    Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

  • Aureal

    senior tag

    válasz Lalikiraly #158 üzenetére

    Egyszer hallottam, hogy egy szőke nőt baleset ért és az orvosok küzdöttek az életéjért. Mivel a legsúlyosabbnak a fejsérülése bizonyult, felnyitották a koponyáját, de abban semmit nem találtak, csak egy nagy üreget. Meg vmi madzag húzódott még át ott a koponya közepén. Gondolták az orvosok, az felesleges oda, mert látszólag sincs semmi funkciója, így kettévágták.
    Erre leesett a nő két füle. :DDD

    Ez viszont komolyabb, ha már a nők csöcsei is csővégre kerültek.
    Egy ismerősöm oda volt mindig is a nagy és gigantikus mellű nőkért.
    Aztán, mikor egyszer végre lett egy ilyen csöbrös nőcije, hát alig várta hogy ágynak döntse.
    Azt mondja: "Vazze, matattam a csaj mellein és nem bírtam elképzelni mi az a fura és aztán megvilágosodtam! Rendesen lábszaga volt a melleinek, mert ahogy lógtak, alatta mindig be volt neki izzadva!"

    Hát van ilyen baleset is. :DDD

Új hozzászólás Aktív témák