Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • punky10

    addikt

    Egy kis minimális IP besorolás.( pl IP 68 )határozottan jót tenne neki.Akkor ugyanis megjelenne egy 2. felhasználási terület: BT headset.
    Az egész nap fülbelógósokat nem szeretem.De zajos környezetben,porral,esövel,hóviharral megtűzdelve a főnököm felhív,hogy mikor leszek már kész...A telefonom sem szivesen veszem elő olyankor,mert az hogy én ázok,mint paradicsompalánta,számukra természetes,de arra nem gondolnak,hogy a munkámat rendkívül megkönnyítené egy sokrétű ,jól használható mobil.Ami drága.Ha bírná az esőt,még drágább lenne,anyi fizetést már nem adnak...Tehát a saját telefonom használom,amit ( szerintem joggal) féltek.De...Egy ilyen telefon,ha rendelkezne egy kis IP besorolással,pont jó lenne headsetnek.Jön egy hívás a nagyfejűtől,mégis mit tökölök,már rég át kellet volna adni a kábelt,akkor rezgés,zene,minden jön a jól védett telefonomról,előveszem ezt a kis jószágot,és nem törődve az engem már amúgy is sz.rrá áztatott csapadékkal,vidám csevejben kifejteném,hogy ha nem kellene 2 percenként 5 percig magyarázni minden ,íróasztallal és laptoppal rendelkező feletesemnek,hogy hol,mit és miért csinálunk,akkor már rég végeztem volna,és már én is szárazon lennék.Sőt ,jobb esetben már egy nedves helyen... :D
    De így sajnos pont az maradt ki,amit én pl ki tudnék használni,a vízállóság...
    Volt már pár ilyen próbám,anno a SE X10 mini utánzatai voltak hasonlók,de sajnos azokkal sem volt szerencsám,a vizet bírták,a telefonjaimat nem...Hiába volt ráírva a BT headset funkció,sajnos egyik sem működött 100%-osan.

    /Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

Új hozzászólás Aktív témák