Hirdetés

Keresés

Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz cizoe #6 üzenetére

    "Lazáskodni is lehet, nem kell minden mögött mély értelmet keresni. "

    E-mögött sekély értelmet sem lehet keresni ;]

    És a szmájlik hasznosak, de ahogy te is bemutattad, ahhoz, hogy igazi mondanivalója legyen kell mellé egy kis szöveg :) Inkább csak segít kifejezni magad, vagy bizonyos érzelmeket, hangszínt, hangfekvést stb...

    De szerintem a Best of PH! mintájára kéne írni egy olyan cikket is, hogy Worst of PH!, mert lenne mit írni oda is :)

  • Vakegérke

    veterán

    válasz cizoe #6 üzenetére

    Én is úgy vélem, hogy próbaképpen aprította be kyrabaybee a smiley-kat. Lazáskodott, rendben.

    Bántottam? Remélem, hogy nem. De ha már "humoros" volt "megszólalása", úgy gondoltam megfejelem, adjunk a humornak.
    Szeretek játszani, és reméltem, hogy ezt a semmitmondó hozzászólást játszótérré tudom tenni. Lám, máris ketten reagáltatok, és én ezt szép eredménynek tartom. Már csak azt hiányolom, hogy más is lásson bele valamilyen történetet a smiley-özönbe.
    Tényleg jó játék. Vagy nem így gondolod?

    Talán ismersz annyira, hogy eszem ágában sincs senkit kigúnyolni. Szívesen társalognék a szerzővel, ám nem ad rá módot.

    Dany007: Lásd (#3).
    Vonatkoztass el szépen, és írd meg saját verziód a smiley-kra. Vagy nincs kedved játszani?

    [ Szerkesztve ]

    Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Aktív témák