Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Magnat

    veterán

    válasz BlackSoft #11 üzenetére

    Érdekes kérdés ez, mert én pl pont azt szeretem az Androidban általában az IOS-sel szemben, h előbbi nem akarja megmondani, mi a jó nekem. Azt csak az almánál gondolhatják komolyan, h a világ összes emberének 1 (Iphone 6 esetén 2) méretű kijelző, akksi, meg mindenféle képesség és nem utolsósorban árfekvés a legjobb bárkinek, beleszámolva a 220 magas NBA játékost, a 150 centis és 40 kilós csajokat, az öltönyös-nyakkendős divatmajmot meg az építkezésen dolgozó melóst, a pénzes hollywoodi sztárt meg a kínai munkást a szalag mellett.
    Ami engem irritál ebben az iszonyatos dömpingben az inkább az androidos telefonok életciklusának brutális lerövidülése, nem az, h párhuzamosan fut 44 féle modell csak Galaxy S5-ből. Talán még emlékeznek páran, pár éve volt a Googlenak egy törekvése, a nevére nem emlékszem már, de benne volt, h Alliance :) A lényege annyi volt, h aki a tagja, az vállalja, h másfél évig minden modelljét ellátja a legújabb Android verzióval. Na ha valamit, akkor pl ezt irigylem az Iphone-tulajoktól.

    ̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

Új hozzászólás Aktív témák