Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nord_

    veterán

    válasz Juhaszatti #41 üzenetére

    Régen sem volt kényelmes.
    De, az volt. És még most is az, hogy amikor egy egykezes használatra tervezett eszközt kell egy kézzel használnom. Mert a telefonnal túlnyomó többségünk még mindig telefonál, üzenetet ír, esetleg egy gyors, rövid választ igénylő e-mailre reagál.

    tartalomfogyasztásra használom, eszem ágában sem lenne a mai képarányok melletti 6 col alatt kínozni magam
    Nekem meg eszem ágában sem lenne tartalomfogyasztással 6” méret környékén kínoznom magam. :P Arra ott van a Mac vagy a tv. Akkor meg minek nézzek egérmozit?

    Nekem ezek a tepsi telefonok olyanok, mint a fotelágy: se ülni, se aludni nem lehet rajta kényelmesen. El kéne fogadni, hogy nem vagyunk egyformák, köszönjük szépen az infókat, de nem kell hittéríteni, felnőtt emberek vagyunk, tudjuk mire van szükségünk. ;) Ez a ha “nekem jó a nagy telefon, akkor máris tényként kezelem, hogy a kicsi sose volt kényelmes” hozzáállás olyan, mintha bemennék egy autós kupé topikba és arról papolnék, hogy kinek kell ilyen kocsi, amikor a túlméretes kombi ezerszer jobb nekem.

Új hozzászólás Aktív témák