Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • thompherkins

    tag

    Simal roller+BKV, majd elektromos roller után, most kerékpárral közlekedem
    1. Megvannak az előnyei, de a zsúfolt villamoson, buszon nagyon nehéz úgy tartani a rollert, hogy ne koszoljak össze senkit, lehetőleg magamat sem. És a BKV-tól illetve a menetrendtől továbbra is függés van. Próbáltam, de csak akkor kényelmes, ha van hová tenned a rollert.
    2. Nagyon kényelmes, utazási idő adott, mindig ugyanannyi rá lehet készülni. De ha járdán kell menni, akkor csak lassan lehet (szabad). Egyszerű szabály, a járdán a gyalogosnak van elsőbsége. A kerékpárutak minősége hagy kívánnivalót maga után, autók között meg életveszély, nem is értem ki merészkedik az úttestre.
    3. Ideális (lenne), de fő út mellett, vagy maszkban vagy ki tudja mit kap a tüdő és most látom, hogy a kerékpárosok nem tartják be a KRESZ-t, a piros lámpa csak ajánlás, mennek járdán emberek között is, úgy érzik, hogy nekik mindent lehet.

    Nincs jó megoldás. Habár ebben az országban a legegyszerűbb, ha betiltjuk az elektromos rollert. Az jár a legkevesebb munkával. lásd Uber.

    Hát a fék a legfontosabb egy ilyen rolleren, egy lejtőn ha nem tud megállni, akkor mi lesz ha elélép valaki. Minden ilyen eszköznél a legfontosabb, hogy időben meg lehessen állni vele.
    Nekem eddig ez a sima rollerrel, meg a kerékpárral is ment, de az elektromossal már volt, hogy félre kellett rántanom a kormányt, a saját hibámból. (üres széles járda, és autó jött ki, gyalogost látott volna én túl gyors voltam)

Új hozzászólás Aktív témák