Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .Szaki.

    addikt

    válasz Oldman2 #15 üzenetére

    "2024 végéig bezárólag minden gyártónak Type-C USB porttal kell felvérteznie új mobiljait, táblagépeit, digitális fényképezőit, fülhallgatóit, hordozható konzoljait és hangszóróit, e-book olvasóit, billentyűzeteit, egereit, navigációs rendszereit és laptopjait. "

    Ebből az következik, hogy a készülékek csatlakozójáról van szó.

    DS39

    Szerintem meg fogsz lepődni. USB Type-C lesz az Apple készülékeken is. Elég nagy öntökön szúrás lenne ha elhagynák a csatlakozót, mert rengeteg ma is kapható autó nem támogatja még a vezetéknélküli Apple Carplay-t például. Enélkül pedig egy elég komoly feature-t vesztene el a tulajdonos.

    Más:

    Arra azért kíváncsi vagyok, hogy a notebookok esetében ezt a szabályozást hogyan kívánják megoldani, tekintettel arra, hogy különböző notebookok különböző feszültségeken is működnek. Ráadásul a kimeneti jack csatlakozókra is van standard, ehhez képest nagyon ritka az olyan notebook, ami valóban standard mérettel lenne szerelve, tulajdonképpen kijelenthető, hogy a gépek 90%-án egyedi csatlakozó van. Szóval kíváncsi vagyok, hogy ezt miképpen kívánják megoldani, mert ha minden gépre Type-C-t raknak, de cserébe a feszültségek különbözőek lesznek, akkor az érdekes lesz és akkor még a teljesítményigényről nem is volt szó. Az érdekes lesz, amikor Joli néni ráteszi a mobiltelefonjának a kisteljesítményű tápegységét a notebookjára csak azért, mert az belemegy a gépbe. ...

  • 7Heads Drago

    veterán

    válasz Oldman2 #15 üzenetére

    Jelenleg lighting van a telon, ennek 2024 után type-c-nek kell lennie. És az iPhonenál a gyors töltön már eleve type-c van. Szóval egy type-c - type-c kábelal fogsz tudni tölteni. Az 5W töltést felejtsük már el. Az vicc 4000-5000es akkuknál.

    Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

Új hozzászólás Aktív témák