Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bLaCkDoGoNe

    veterán

    válasz HarleyCustom #25 üzenetére

    Azért te meg a másik véglet vagy, aki rögtön rohan mint egy kiskutya, ha az imádott céget bárki kritizálja. Értem én, hogy a többi szerinted még rosszabb (mondjuk az elvakultságodat illetően ez minimum kérdéses), de ha még így is lenne, irreleváns. Ha az Apple a csúcs, akkor ha "kicsit jobbat nyújt a rossznál", az bizony nem elég jó tőlük.

    (#21) nozs23: Nyilván van különbség, de a különbséghez képest sokkal-sokkal nagyobb minőségi ugrást kapsz a pénzedért. (Leegyszerűsítve, kétszeres árért nem csupán 2× jobb minőséget.) De nem is ez a lényeg, az én hozzászólásom lényege az volt, hogy (szerintem!) ez a cucc nagyon túl van árazva ahhoz képest, amit tud; azzal együtt, hogy elismerem az előnyeit bizonyos helyzetekben. (Más szerint meg tökéletesen szóló high-end audioeszköz.)

    [ Szerkesztve ]

    "«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

Új hozzászólás Aktív témák