Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz Yeffy #28 üzenetére

    " ... beallitani a fejlesztoi menuben." - én azt sem, hogy miért ott van. Na, mind1. Ezért szeretjük a droid-ot. Ja, nem.

    " ... meg lehet kerdezni, melyik/milyen az a fulesed ... "
    Persze. Én egy 1More Stylish-al (E1026BT - eladó :U) kezdtem a TWS-es fülesekkel történő ismerkedést, és úgy tűnik rögtön belenyúltam a "tutiba", mert sose volt gondom vele. Aztán jött egy 1MORE ANC (EHD9001TA) amivel szintén minden OK. A legutóbb beszerzett - egyébként nagyon szuper hangzású - EarFun Free Pro (Oluv's edition) - alkalmával volt "szerencsém" megismerkedni a bt.-s térerő problémájával.
    Ugye mindhárom füles bt. 5-ös (sőt az Earfun - elvileg - 5.2-es) a telefonom (Huawei P10) viszont csak 4.2-t tud. Pár % esélyt adok annak, hogy talán majd az új telefonnal (ha cserélek), de úgy tűnik, ez - ahogy írod - erősen gyártó függő (is).

    " ... tud aptX Adaptive-ot (nincs szuksegem LDAC-ra)."
    Ja, aptX Adaptive vagy HD azért jó lenne (bár lehet nem venném észre a különbséget a "sima" aptX-hez képest az utcán). Az LDAC tws-be (bár most ugye ketten is próbálkoznak) szerintem kicsit overkill, valamint - ha működni is fog - akkor az jó eséllyel az üzemidőre lesz meglehetősen rossz hatással.

    Szubj. vélemény, amire az EarFun csak ráerősít: szóval szerintem több múlik a füles driver-én, hangolásán, mint a használt codec-en. Magyarán simán lehet sz@r egy aptX Adaptive-es füles, míg egy "csak" SBC-t támogató nagyon kellemes.

Új hozzászólás Aktív témák