Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz #16820480 #16 üzenetére

    " ... a sima BT kodekek sem mennek át a testen ... " - ezzel tisztában vagyok.
    Csupán arra szerettem volna rámutatni, hogy itt a nagyobb átvitelhez még tökéletesebb körülmények kellenek, mint az aptX vagy akár az SBC esetén. Ellenkező esetben könnyen lehet, hogy a lejátszás 330kbps módra vált, ami már nem annyival (aptX HD-ál pl. már nem is) jobb, mint amennyivel drágább egy ilyen fej- v. fülhallgató.

    Szóval a konkrét fülesnek min. 660kbps-t kell stabilan tudnia, különben csak pénzkidobás.

    #17 Fall-N
    " ... körültekintően kell választani fülest ... "
    OK, de hogy, ha a legtöbb tesztelő ezzel nem foglalkozik érdemben. Sajnos sok esetben csak a vásárlás után lesz az ember okosabb (vagy, ha egy fórumtárs megsúgja neki a "tutit").
    "Utazáshoz inkább ... "
    Ott - mondjuk egy nagyon hosszú repülőút esetén - inkább az üzemidő miatt jobb a vezetékes (vagy a "nyakpántos") megoldás.
    Amiről én beszélek az a séta, futás, stb. amikor a telefon valamelyik oldalzsebedben van. Na, ekkor ugye az emberi test a jel útjában van. Szóval az a füles, ami ezt a helyzetet képes kezelni, az a jó füles. A többi pedig ...

    "A TWS jó dolog, de inkább otthonra ... " - otthonra, TWS? Minek? Otthon én vezetékes vagy bt-s fejhallgatót használok. Akarja a tököm 4-5 óránként tölteni a fülest.
    A TWS pont utcára és/vagy sportolásra a legalkalmasabb.

    " ... nem könnyű megtalálni." - ezt spec. sose értettem, hogy hogyan tud valakinek kirepülni a füles a füléből. Pláne mindenféle előjel nélkül. Ha, ez megtörténik, akkor eleve nem illeszkedett jól a füles és/vagy nem jó típust választott az illető. Mondjuk én csak futáshoz használok fülest, mert kerékpározáshoz veszélyesnek tartom.

    "Lehet próbálkozni, de mint tapasztaljátok szakadozás lesz a vége."
    Nem feltétlen. Mint írtam, nekem olyan fülesem (is) van, ami nem jön zavarba attól, hogy ha a telefonom a nadrágzsebemben van. És sajnos van olyan is, ami igen. :(((

    "... divat a TWS, az erpocc ... " - a mi? Mi ez az "erpocc"?

    #18 tomp
    " ... nyakpántos fülesem van." - hát, ez az. Az már ugye nem TWS. Sokkal-sokkal nagyobb antennát lehet bele tenni.
    " ... egy TWS féle rizs szem méretű antennával ... "
    +1
    Erről beszélek én is. Ez a szkepticizmusom alapja.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák