Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Donki Hóte

    veterán

    válasz #90088192 #27 üzenetére

    Csatlakozom. A hócipőm tele van azzal, hogy hajnalban, amikor a kutya kezdi jelezni, hogy menne pisilni és a tizedik emeletről le kell vinni sétálni, akkor mindenki azt színleli, hogy nagyon mélyen alszik.

    A blöki mindig engem bökdös hajnalban, mert tudja, hogy én vagyok a gyenge láncszem, úgyis felkelek és leviszem :O

    (Arra a kérdésre válaszolva, hogy minek nekem kutya, csak annyit tudok mondani, hogy nem az enyém a kutya, hanem a barátnőm lányáé, de a lány kiment dolgozni Angliába :C )

    Szerencsére abban a helyzetben vagyunk, hogy tavaly tudtunk venni az agglomerációban egy felújítandó házat és az idén nyáron már áll úgy a felújítás, hogy kezdünk rendszeresen ott aludni. Mivel napközben a kutya általában kint van, együtt ugat a többi falusi kutyával, így éjszakára elfárad és a Pesten megszokott reggel 5 óra helyett csak 7 körül megy ki pisilni.

    Szóval vannak előnyei a kertes háznak, pedig én aztán igazi panelproli vagyok, itt Pesten az erkélyre se szívesen megyek ki, mert még megcsap a levegő ;)

    Szerk: hogy lássátok, hogy pariban van a törpetacskóval, teszek be egy képet. Szóval róla van szó:

    (Az említett a kutya a barna-szürke színű, a fehérrel nincs gond hajnalban :K )

    [ Szerkesztve ]

    Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

Új hozzászólás Aktív témák