Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz #33253120 #19 üzenetére

    na hát csótány itt is jelent meg pár éve... asszony ki is volt miattuk nagyon... raktam egyes helyekre ilyen ragadós csapdát (kb 1000ft/4db), hogy megnézzem merről jöhetnek és mekkora lehet a népesség, de elvétve jött csak 1-1 (valószínű betévedtek valahonnan és itt kötöttek ki) ...ami kertesben viszont már 20 éve probléma szüleimnél: régi szobámban ilyen május-június táján a fal tövében megindultak mindig a hangyák :W azokat a mai napig nem sikerült lerendezniük... ebben az időszakban mindig jönnek... (volt pár kellemetlen élményem, amikor jött a dögmeleg, beb@szás után felébredtem pl reggel 4kor, hogy kimegyek brunyálni, felnyomtam a villanyt és ezerszámra ellepték a falat a hangyák egyszerre... ilyenkor mehettem a porszívóért és gyűjthettem őket órákon át, mire elfogytak... panelban 1szer jöttek hangyák, de néhány csapda elintézte őket: az a fajta, amiből behordanak a kaptárba és az egész bolyt kiirtja... falun ez sem ért semmit)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák