Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz Foglalt név #42 üzenetére

    Igy hirtelen:
    - Ami miatt a foldhoz tudtam volna vagni, az az, hogy ha egy telefonszamot copy-paste-ezel a tarcsazoba, utana nem tudod modositani. Mennyire alap dolog lenne ez mar komolyan? Anno eleg sokszor fordult elo (meg most is), hogy nemzetkozi hivast kellett csinalni, de nem olyan formatumban kuldtek el a szamot. Az, hogy beirtam valamit a tarcsazoba, mondjuk az elso 5 szamot, aztan atleptem a masik programba, hogy megnezzem a maradek szamokat, visszaleptem a tarcsazoba, es ures volt, a beirt szamok nelkul... Ahhh, ha ragondolok is felmegy az agyvizem. Vegul a copy-uj sms-paste-modosit-copy-delete draft-tarcsazo megnyit-paste-felhiv hihetelenul felhasznalobarat metodust hasznaltam, amig birtam...
    - Ez ma mar valszeg nincs igy, de a testreszabhatosag teljes hianya, kameraban a beallitasok teljes hianya szinten idegesitett
    - A htc-s telefonkonyv kontaktok minden massal osszekapcsolasa olyan szinten zsenialis volt akkor, hogy droidosoknal se nagyon volt parja, egyszeruen zsenialis volt. Namost ios-en gyakorlatilag nem letezo funkcio volt ez akkoriban (i5 talan)
    - az, hogy a telefon nem tudott mindenfele izmozas nelkul sima hattertarkent mukodni, szinten megoritett. Az, hogy nem volt ra egy erdemleges filekezelo, es nem engedte, hogy szabadon garazdalkodjak, plane
    - volt meg rengeteg aprosag, ami nem jut hirtelen az eszembe, arra emlekszem, hogy gyakorlatilag orankent jott szembe valami, amit meg akartam csinalni, de nem tudtam. Ja, az, hogy nem volt egy epkezlab ora-idojaras widget, meg egy ertelmes, mindennel leszinkronizalodni tudo teljes "oldalas" naptar widget, az meg aztan a jeghegy csucsa volt.

    En nem tudom, milyen droidos telefonokat hasznaltal, de amiket en hasznaltam (ok, foleg htc-k), ott egeszen hihetetlen a testreszabhatosag merteke.

    Azzal en is ugy vagyok, hogy azt ertekelem, aminek valos erteke van, szamomra a samsung ezert esik ki csuklobol amikor telefont keresek (ezert most kapni fogok, tudom, de annyi felesleges, valojaban nem mukodo, vagy esetleg konkretan hasznalat szempontjabol karos baromsagot, mint a samsung a telefonjaiba pakol, hogy jobban menjen a marketing, senki mas nem csinal).

    [ Szerkesztve ]

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák