Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Foglalt név

    addikt

    válasz opr #38 üzenetére

    Bocs, hogy direktben neked szegezem a kérdést, de mik ezek a falak? Volt 2 évig Windows-om, aztán 2 évig Androidom és most 2 hete iOS. A Windows bukása miatt valakibe nagyon bele tudnék rúgni, a 8.1 az egyik legkellemesebb rendszer volt a csempével és a robosztusságával, pár finomítás hiányzott, mielőtt a 10-essel vízbe fojtották volna. Az Android nekem egy beteljesületlen ígéret, bootloader, root 3 hét masszív szívás nélkül, amivel tönkreteszed adb-ben a telefonod, semmivel sem lehet többet testreszabni, mint a másik kettőben. Egy fizikai gomb viselkedését ugyanúgy nem tudom megváltoztatni csak Xposed vagy más hasonlóval. Elmúltam 12, úgyhogy azt értékelem, aminek funkciója is van, a lefolyik a mátrixbetű dinamikus háttérkép nem okoz örömet. iOS-ben például van smart invert, éjszaka jó lenne, mert a fekete háttér kevésbé zavar, mint a fehér. Működik? Majdnem. Androidon meg tudod változtatni a menu kinézetét root nélkül? Nem.
    A Samsung például tudott olyat, hogy vibrál, ha felveszik a telefont, ügyfélszolgálatot hívva ez áldás, iOS tudja? Jailbreakkel… Andorid tudja? Nem.
    1 héten 3x kellett újraindítani az iOS-t, mert stabil. Egyik kutya, másik eb, gigászi cégek, veszed amit elédraknak, mert a többségnek jó bármi, úgyhogy a profitjuk megvan, ha nem tetszik költözhetsz barlangba.

Új hozzászólás Aktív témák