Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz Timer #22 üzenetére

    "Hidd el, a gyártók nem hülyék ... "
    Mikor agyatlanul másolják az almát (notch, jack elhagyása, stb.), vagy mikor a Xiaomi két hónap különbséggel kihoz két olyan készüléket, amik méretben szinte semennyire nem különböznek, miközben az egyik "Note" (Redmi 7 vs. Redmi 7 Note), a másik elődje pedig (Redmi 6) még a mágikus 15 cm alatt volt, addig elég nehéz elhinni, hogy nem azok.

    "Az Apple-t ne keverd ide, náluk a kisebb kijelzőnek eleve hagyománya..."
    Hagyomány? Ez jó. :) Tojnak ők a hagyományokra. Róluk, akik a sz@rból (shit emoji) is pénzt tudnak csinálni, sokkal jobban el tudom hinni, hogy végeznek piackutatást. Minden bizonnyal abból is kitűnik, hogy 2-3 különböző (!) méretű, de hasonló tudású készülékkel sokkal jobban le tudják fedni a piaci igényeket.

    (#27) Pixo
    "Az Iphone kis meretu kategoriaja pedig azert sikeres, mert a legtobb lanynak/nonek az kell ... "
    Hát, én pont nőknél szoktam akkora teleizéket látni, hogy csak pislogok. Persze náluk mindig ott a női retikül, ami mindent elnyel.

    (#28) makopeter
    "... pedig mondtam neki néhány nap után tuti megszokta volna."
    "A legtöbb panaszkodó szerintem meg se próbál napokig nagy tepsit használni."
    Persze, a fakírok szerint idővel a szöges ágy is megszokható. Valaki - mint én pl. - ennek kipróbálása nélkül is tudja, hogy az rossz lenne neki.
    A kezelhetőség (ill. kezelhetetlenség) mellett, nekem egyébként nem egy olyan ruhám, ill. zsebem van, amibe egy 15+ -os telefon már el se férne.

Új hozzászólás Aktív témák