Hirdetés

2018. szeptember 26., szerda

Gyorskeresés

(#1) söncö

söncö
(tag)

Hát ez is eljött végre :R

[ Szerkesztve ]

(#2) atike

atike
(PH! nagyúr)

Ha a listán tényleg minden készülék meg fogja kapni akkor le a kalappal....

(#3) OCTAMD válasza atike (#2) üzenetére

OCTAMD
(őstag)

Én ma már S8+ra megkaptam

Tehát már itt van európában az oreo,csak ki kell várni típusonként és CSC szerint

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#4) bali

bali
(újonc)

Aztán majd megy a sírás, hogy így, meg úgy fagy tőle a telefon, meghogy hogyan lehet visszatenni a 7.0-át...Nekem is s7edgem van, de biztosan nem fogom az első körben letölteni. Meg amúgyis, ha valaki fb-re, Viberre meg whatsappra használja milyen különbséget is fog észrevenni? Konkrétan semmit...

[ Szerkesztve ]

Windows 95+Nokia 3210

(#5) Dare2Live válasza bali (#4) üzenetére

Dare2Live
(PH! nagyúr)

javaslom a windows frissítéseket is kapcsold ki. sec updatek 90%ától amúgy még változás sincs azok főleg fölösek...

Szerintem.... The things we make ... make us.  -~- ..And on the 7th day, GOD went windsurfing...

(#6) Zoolee19

Zoolee19
(fanatikus tag)

Hát nagyon kiváncsi leszek hogy mikor fog jelezni az S7-em hogy mehet a frissités.
Nekem tetszik az orero :)

ASUS P7H55-M/V, Intel i3 540,Corsair Vengeance LP 2x2 GB DDR31600,VTX HD 6950 2GB,Scythe Stronger 500W 80+ Plug-in. Laptop:Lenovo 110-15IBR 80T70070HV ,Samsung S7/ Samsung S8

(#7) Csapo83 válasza OCTAMD (#3) üzenetére

Csapo83
(senior tag)

Kiváncsi vagyok hogy Note 8-ra mikor jön.

Szolgáltatói a készüléked vagy gyári független? Szerintem sokan kiváncsiak az eddigi tapasztalataidra.

A kedvenc pálinkámhoz hűséges vagyok! A márkákhoz, rendszerekhez nem!

(#8) bali válasza Dare2Live (#5) üzenetére

bali
(újonc)

Nem értem, hogy sokan miért várják remegve, hogy mikor jön már ki és nem igaz, hogy még mindig nem adták ki.. Aztán megy a szidas h ilyen szar meg olyan

Windows 95+Nokia 3210

(#9) bali válasza Dare2Live (#5) üzenetére

bali
(újonc)

Én mindenképp fenntartásokkal kezelem az Oreot, mert nem egy márkának meggyűlt vele a baja....

Windows 95+Nokia 3210

(#10) OCTAMD válasza Csapo83 (#7) üzenetére

OCTAMD
(őstag)

Ez most délelőtt a német függetlenen(DBT)jött le ,szerintem elsőnek.Gondolom egy-két nap és indul az angol is.

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#11) sanchezsa válasza Dare2Live (#5) üzenetére

sanchezsa
(PH! kedvence)

Képzeld... :D Nálam ki van kapcsolva. Nem csinálok/teszek olyat ami illegális lenne és vagy amire a hackerek felfigyelhetnének. Úgyhogy nincs félelmem..

[ Szerkesztve ]

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#12) juuzer

juuzer
(őstag)

Én várom, mjuk leginkább az új Experience UI miatt :D

Off: eddig hatalmas csalódás az S7 pozitív értelemben. Évekig iPhonet meg Windows Phonet használtam, viszont így egy év alatt *lekopogom* nem lassult semmit, amitől a leginkább féltem és félek Droid esetén. Szóval részemről respect a Samsungnak :))

Vamos a la playa.

(#13) ricsik válasza juuzer (#12) üzenetére

ricsik
(őstag)

Pont ezt tapasztalom én is. Mióta telefonom van, 5110 óta, azóta most fordult elő először, hogy nem akarok telefont cserélni 1 év után.

(#14) no more válasza bali (#4) üzenetére

no more
(PH! kedvence)

Melyik frissítéstől fagyott a telefon? Nekem 8 hónap alatt nem fagyott még le az Edge, még csak újra sem indult. :U

(#12) juuzer: Csatlakozom hozzátok! Imádom az S7E-em, remélem az Oreoval, hibák nélkül küldik nyugdíjba. :)

On: AKkor már csak fél év és telepíthetjük! ;]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#15) dave987

dave987
(fanatikus tag)

Amúgy a videon nem stimmel valami. 2 kártyás a telefon de a beállításokban F-végű a tipusszáma.

(#16) Dare2Live válasza sanchezsa (#11) üzenetére

Dare2Live
(PH! nagyúr)

"Képzeld... :D Nálam ki van kapcsolva. Nem csinálok/teszek olyat ami illegális lenne és vagy amire a hackerek felfigyelhetnének. Úgyhogy nincs félelmem.."

Remélem nem csak frissitések vannak kikapcsolva windowson de még a beépített tűzfal/defender is. Ugyis csak lassít és nem csinálsz illegálisat meg amire hackerek figyelnének így te védve vagy.
:C :W

Szerintem.... The things we make ... make us.  -~- ..And on the 7th day, GOD went windsurfing...

(#17) kengyel válasza OCTAMD (#3) üzenetére

kengyel
(PH! nagyúr)

Ez hamar megérkezett.

Fotóim : https://www.flickr.com/photos/139652133@N05/albums

(#18) OCTAMD válasza kengyel (#17) üzenetére

OCTAMD
(őstag)

Szinte az elsők között

:)

(#19) B.Gaboo

B.Gaboo
(tag)

Kedves vietkong cimboránk közzé is tehetné a dump mentését, hadd dolgozzonak a custom romokon :D

̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

(#20) kengyel válasza OCTAMD (#18) üzenetére

kengyel
(PH! nagyúr)

Remélem, a Nota is hamarosan megkapja.

Fotóim : https://www.flickr.com/photos/139652133@N05/albums

(#21) Dare2Live válasza bali (#8) üzenetére

Dare2Live
(PH! nagyúr)

Igazából igazad van. Nem kell remegve várni early adopternek lenni. De hosszú távon sajnos bizt frissítések miatt muszáj.

vszeg beolvastam vmit délelött. srry

(#22) Laci.M válasza juuzer (#12) üzenetére

Laci.M
(senior tag)

Miért is lassult volna? Az újabb rendszerektől nem lassul, pont hogy mindig gyorsabb lesz a telefon. Eddig mindig minden telefonom gyorsult főverzió váltás után, pedig még anno a ZTE Blade-el kezdtem.

A telefon a használt programok igénye miatt lassul. Példaképp nézd meg mondjuk a Vibert, hogy mit tudott anno, és mit tud most.

//Egy két hónapja Oreót használó Oneplus user//

Oneplus 5, Dell Latitude E5430, Samsung UE48J6200, Chuwi Vi10

(#23) enginev3.0

enginev3.0
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Én is várom S7 Edge-re, mindig szeretem az újdonságokat

És anyagilag úgy megvagyunk viselve, hogy még lábazatot se tuttunk csináni, mer nincs mibül ll Logitech <3 ll Xiaomi Mi 8

(#24) Juhaszatti válasza Laci.M (#22) üzenetére

Juhaszatti
(senior tag)

Eddig még nekem is csak gyorsult, az S7E is Marshmallow-ról Nougat-ra váltáskor. Remélem most is így lesz. Vagy ha egyáltalán nem változik a rendszersebesség, nekem az is tökéletes.

(#25) Dare2Live válasza Laci.M (#22) üzenetére

Dare2Live
(PH! nagyúr)

Hat s3 s4bol kiidulva nem lenne csoda ha az utolso nagy frissitesnek lenne vmi kehelye...

(#26) juuzer válasza Laci.M (#22) üzenetére

juuzer
(őstag)

Hm én abból indultam ki, hogy ugye általában minden telefon azzal az OS-sel a leggyorsabb, amivel kijön.

Meg sok ismerősöm panaszkodott a droidra (mjuk egy középkategóriás darabra), higy lassú, aztán vettek egy iPhonet :DD - ez már csak a LOL fact

OFF: én is Blade-del kezdtem, használtam is 2 évig boldogan, igaz arra egy deka frissítés se volt :D (max 2.1-ről 2.2-re de én eleve 2.2-vel vettem)

[ Szerkesztve ]

Vamos a la playa.

(#27) embe válasza juuzer (#26) üzenetére

embe
(PH! nagyúr)

De az igazi királyság az volt, amikor egy update.zip lefuttatása után a 256Mb ramból hirtelen 512MB lett.
Na ezt csinálja utánuk valaki! :DDD

".... a Kádár-rendszerben születtem, de nem akarok annak primitív paródiájába beleöregedni.."

(#28) RRamstein válasza juuzer (#26) üzenetére

RRamstein
(tag)

Én is így voltam vele aztán gyorsan vissza is nyergeltem droidra :D

(#29) kchris78

kchris78
(PH! addikt)

még az S6-osra igazán kihozhatták volna...

(#30) szabi__memo válasza söncö (#1) üzenetére

szabi__memo
(PH! addikt)

Valóban? ;]

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.