Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • A Zéé

    addikt

    válasz prolad #16 üzenetére

    vízimentőzéshez valami tanfolyam és vizsga kell, nem? Gondolom az nincs ingyen. Az ilyen mindenféle medenceőri feladatok meg elég csókos munkák szoktak lenni, általában jó előre leosztva, hogy ki juthat be.

    Kérdezőnek: ne félj valami fizikai munkától. Ennyi idősen kb. ez a reális. Én 16 évesen a zalaegerszegi bútorgyárban voltam, és szekrények frontjain az élvédőket csiszoltuk. Utána években pedig voltam pakolós legény, készáru csomagoló, és amikor meg volt már jogsim, akkor meg sofőr. Mondjuk nekem szerencsés volt ilyen szempontból a helyzetem, mert a rokonságban van több fajta cég is, mindig kellett valahova segítség.
    Ha ilyen lehetőséged nincs, akkor meg iskolaszövetkezet. Menj be, kérdezősködj gyakran, sajnos ez is kell ahhoz, hogy munkát kapj. Én dolgoztam rajtuk keresztül gyártósor mellett is 3 napot, de többet nem bírtam. Amit szerintem kerülj, az a szórólapozás. Iszonyat szívás kis pénzért. A telefonkönyv kézbesítést nem mondom, mert olyan már nincs, de az egy olyan munkánk volt, amin még buktunk is a végére :D

    [ Szerkesztve ]

    Just a simple Lineman...

Új hozzászólás Aktív témák