Hirdetés

2017. szeptember 25., hétfő

Gyorskeresés

(#1) Cifu

Cifu
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog (1)

130 000 Ft nem olcsó egy ilyen telefonért? :DDD

Alternatív univerzumba kerültem... ;]

A csapatmunka nagyon fontos: rajtad kívül másra is lőhetnek!

(#2) PowerBuldog válasza Cifu (#1) üzenetére

PowerBuldog
(PH! addikt)

Kínában annyi, aztán még vám, áfa, béfa, tréfa... :D

(#3) hemaka

hemaka
(PH! nagyúr)

Nem csunya, es meg b20 is van benne. Spemallrol 'ocson jo ajanlat lehet.

⫸⫸⫸⫸ "Turn your face to the sun and the shadows fall behind you!" ⫷⫷⫷⫷ Ducky Shine 5 | Zowie FK2 | Fujifilm X-Pro2 Graphite Edition, 35/2, 10-24/4 ⫸⫸ Fuji X-T10 + 35/F2 ezüst, 3 hónapos, makulátlan mindkettő, eladó!

(#4) RozogA87 válasza Cifu (#1) üzenetére

RozogA87
(lelkes újonc)

Magyarországon - ha egyáltalán kapható lesz itt - legalább 180 ezer lesz az a 130, de lehet keveset mondok.

Az intelligens emberek hajlamosabbak a mentális betegségekre. Állítják a hangok a fejemben.

(#5) DithenS válasza PowerBuldog (#2) üzenetére

DithenS
(senior tag)

Akkor se sok érte.Legyen akkor 160.000Ft itt M.O-n. Az sok ezért? Az s8 200e azt ehhez képest már az is elavult reteknek tekinthető.A tavalyi modell sokkal drágább volt, most sokat faragtak belőle.

(#6) Luck Dragon

Luck Dragon
(PH! kedvence)
LOGOUT blog (1)

Szuper a dizájn, az ára is csábító, sokkal jobban tetszik mint a MI6.
De jó lenne ha az EUstock kínálatában láthatnám.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line. Xiaomi Redmi Note 4

(#7) RaveForce

RaveForce
(PH! kedvence)

Megnyitottam a galeriat de csak sajto-render kep. Ez az elso verzional elutott real design-tol... valszeg nem veletlen hogy most sincs.... :U

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#8) DithenS válasza RozogA87 (#4) üzenetére

DithenS
(senior tag)

Nem sok ezért a telefonét már meg ne haragudj.S8 árszintjét sem éri el és annál sokkal jobb.

(#9) Drenadar

Drenadar
(PH! kedvence)

Nincs jack, de így is ez kell....

HP Envy m6 :) Xiaomi Mi4c 32GB

(#10) sharp4

sharp4
(tag)

Sajnos az itthoni ára fogja elrontani :(

Eladó Honor 8 Nillkin és Ípaky tok!!! Érdeklődni privátban!

(#11) Cifu válasza DithenS (#8) üzenetére

Cifu
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog (1)

Azért ekkora részlehajlásba már ne forduljunk. Az S8 ugyanezt a SoC-t kapja amerikában, a világ többi részén pedig egy még ennél is jobb Samu SoC-ot kapott. Az egyetlen pont, ahol a Mi Mix 2 ilyen szempontból előnyt nyújt, az a több RAM.

Más téren viszont? Kijelző terén a Samu AMOLED-et mutat fel, van hozzá párosított GearVR és a DEX. Ehhez képest a Mi Mix 2 olyan sok mindent nem tud letenni az asztalra, tehát a "sokkal jobb" barokkos túlzás, akár hogy is nézem...

Plusz az S8 már jó ideje elérhető, kézzel fogható. Erről még mindig csak render képeket láttunk...

[ Szerkesztve ]

A csapatmunka nagyon fontos: rajtad kívül másra is lőhetnek!

(#12) Drenadar válasza sharp4 (#10) üzenetére

Drenadar
(PH! kedvence)

Még ha rá dobod az áfát még akkor is jó... :-)

HP Envy m6 :) Xiaomi Mi4c 32GB

(#13) Wajk válasza RaveForce (#7) üzenetére

Wajk
(PH! addikt)

nem annyira részletes, de Mi Mix vs Mi Mix 2

iPhone SE 64GB - iOS 10.3.3 | WDR3600 - suste@0.4 - M3 2TB

(#14) Wajk

Wajk
(PH! addikt)

Találtam HandsOn képeket...

meg lesz fehér is, dögös...

[ Szerkesztve ]

(#15) marcee

marcee
(PH! addikt)

Kezdem egyre kisebbnek érezni az 5,5"-t, főleg a szélessége kicsi böngészéshez (romlik a szemem így negyvenen túl). Az utóbbi időben kezdtem nézegetni az elődöt, már egész jó áron kapható és nagyon fentem a fogam az utódjára. Nekem csalódás ez a Mix 2, sajnálom, hogy kisebb lett, ezzel a képaránnyal keskenyebb a képernyője, mint az 5,5"-os oneplus 2-nek, 68,0 vs. 68,5 mm, magassága 136,1 vs. 121,8. Így persze bravúr, hogy a két készülék egyforma magas. Az akkumulátor karcsúsítása különösen bánt, nem is értem (jó, persze, tudom, muszáj volt vékonyítani b@$$zák+). Oledet és vízállóságot vártam volna.
Egyedül az ára az és a globális frekvenciák ismerete, ami igazán tetszik.

\m/

(#16) vicze1

vicze1
(PH! nagyúr)

Milyen jól működött a csontrezgéses hangszóró, szerencsére kidobták...
Már csak a kamera kéne felülre vándoroljon. :)

(#17) Swinegod

Swinegod
(fanatikus tag)

Lehet keresni a következő jó markát, szutyok lett a Mi is sajna. Say hello to Meizu

Xiaomi Redmi Pro (128/4) | Aszpirin V Metró

(#18) fateless válasza Swinegod (#17) üzenetére

fateless
(PH! kedvence)

De szeretnék ilyen szutykos telefonokat :U

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#19) sharp4 válasza Swinegod (#17) üzenetére

sharp4
(tag)

Szutyok? Mesélj :D

Eladó Honor 8 Nillkin és Ípaky tok!!! Érdeklődni privátban!

(#20) lezuvius

lezuvius
(őstag)

Kar a kisebb akkuert es a jack elhagyasaert. Tovabba szerintem az ilyen infinity display-ekhez kotelezove kellene tenni az AMOLED kijelzo hasznalatat (G6 es Mi Mix ex tulajkent mondom, este nagyon kiabrandito az ips...)

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#21) zazenke

zazenke
(senior tag)

ha igaz a gsmarena akkor ips panel mely zabál és ekkora képernyőhöz pici az aksi . és a kamerája is fos volt eddig mindegyik xiaominak a samuhoz képest . szóval samuval vagy más neves gyártóval még nehéz összehasonlítani

(#22) prolad

prolad
(őstag)

Na megkönnyítették a dolgom, nem kell váltani. Kisebb lett, még nyújtottabb, akksit is csökkentették, csupa visszalépés. Bár talán ebben már rendes kamera lesz.

Xiaomi mi mix

(#23) atike

atike
(PH! kedvence)

Remélem azért a flagship level camera azért legalább nyomokban tartalmaz majd flagship levelt... :DDD

"Nem harcolhatunk valami ellen. Annak semmi értelme. Valamiért kell harcolni."

(#24) joelke HU válasza Luck Dragon (#6) üzenetére

joelke HU
(senior tag)

Sajnos nem sok esély van erre. Az olcsó maxot, ami szívem szerelme volt egy időben, sem voltak hajlandóak forgalmazni, ezt pláne nem fogják. Kis halak ők nagyon, ha megnézed igazán csúcstelefon nincs is náluk. Régen csak-csak volt náluk one plus meg felsős meizu, most meg... Ehh... Szomorú...

Meizu m2 note - blue

(#25) szupermacs válasza Wajk (#14) üzenetére

szupermacs
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Így már nincs must have érzés.

Steam: szupermacs // BattleTag: Szupermacs#2730 // Uplay: szupermacs // Origin: szupermacs // XLive: SleeplessWar

(#26) DithenS válasza Cifu (#11) üzenetére

DithenS
(senior tag)

A GearVR vacak a DEX meg drága és hülyeség is szerintem.Otthon vagyok akkor Windows vagy Linux, az android soha nem ad nagy szabadságot.A S8 meg nem olyan rég jelent meg azért.
Persze az AMOLED valóban egy nagyon jó dolog de telefonnál nekem teljesen mindegy mit nézek, fekete a napfényben úgy sincs amoleden sem.Aztán az ár még mindig vonzóbb mint az S8.Nem akarok részlehajló lenni de szerintem az S8 annyit nem nyújt hogy elkérjenek érte annyit.Ez meg valóban kávamentesnek tekinthető már míg az S8-nál mindenhol van.

(#27) atikó

atikó
(őstag)

Mindig is akartam xiaomit, de tanya4G hianya fajo pont, de talan most, bar a mate 10 meg kell varnom.

(#28) forgonati válasza atike (#23) üzenetére

forgonati
(őstag)

Még így látatlanban is kizátnak tartom hogy egy S8 szintet hozzon kamerában, de még egy tavalyi S7 szintet se. Nálam ez nem is kérdés. A kérdés legfeljebb az hogy egyáltalán hozza-e majd azt a szintet amivel már együtt lehet élni. Mivel a szenzor ugyanaz mint az elődben, sanszos hogy sokkal jobb nem lesz, esetleg ha szoftveresen faragnak valamit... Kamerában még van mit fejlődniük. Xiaomitól kiemelkedően jó kamerát még sosem láttam, max használhatót.

[ Szerkesztve ]

Az élet dolgait két részre osztom. Szörnyűre és kibírhatatlanra...

(#29) MikeWazowski

MikeWazowski
(tag)

Azt a ... hogy néz ez ki... :Y futurisztikusabb mint a samu.

(#30) sheratan

sheratan
(Jómunkásember)

Jól néz ki, de sajna nem AMOLED... Arról van infó, hogy aptX-et tud-e, ha már nincs jack csatlakozó?

https://500px.com/copernicvs

(#31) juuzer

juuzer
(senior tag)

Erre csak annyit mondok, hogy TAKE MY MONEY!!!!! :DD

[ Szerkesztve ]

Vamos a la playa.

(#32) .Szaki.

.Szaki.
(őstag)

Nem rossz amit a Xiaomi letett az asztalra a Mi Mix 2-vel, külön pozitív, hogy belátták, hogy rendes hangszóró kell egy telefonra, de a Hands On képeken már ugyanolyan kávamentes telefonnak tűnik, mint az összes többi új fajta készülékek, az ára viszont eszméletlen jó. Egy S8-cal viszont azért nem hasonlítanám össze továbbra sem.

Semmi sincs ingyen. A dobogóra az jut fel, aki megküzd érte. || Think Different

(#33) Quqesz

Quqesz
(PH! kedvence)

Fúú srácok, tényleg kezdtek megkettyósodni. Még csak kirakták pár képen de itt már sokan tudni vélik, hogy szar....(persze kinézet nem mindenkinek tetszhet, ezt elfogadom). S8......ez kb a felel lesz és kb hasonló szinten fog ketyegni, mi is itt a baj?(nem egy kategória) A kamera meg egy dolog, nem mindenki szereti a túlélesített képeket. Ha meg vkinek az tetszik azt vegyen, de ettől még ez a telefon jó lehet, és nekem tetszik is, csak ne tolják majd megint az egekbe az árát(aztán meg majd bezuhanjon)....

[ Szerkesztve ]

LG G2/G4/ Honor 8 & Asus Zenpad 10,1;Panasonic TZ20

(#34) RaveForce válasza Wajk (#14) üzenetére

RaveForce
(PH! kedvence)

Koszi! Impressziv, de sajnos ahogy ereztem, megint jokorat csaltak a render kepek.. na meg par ev.. :))

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#35) vicze1 válasza DithenS (#26) üzenetére

vicze1
(PH! nagyúr)

"Ez meg valóban kávamentesnek tekinthető már míg az S8-nál mindenhol van."

Ezen azért gondolkodjál el egy kicsit... :U

(#36) Quqesz válasza vicze1 (#35) üzenetére

Quqesz
(PH! kedvence)

Egyik sem kávamentes, de az s8-ból kiindúlva szép lesz ez is élőben.

LG G2/G4/ Honor 8 & Asus Zenpad 10,1;Panasonic TZ20

(#37) blackrulz

blackrulz
(PH! nagyúr)

Megnyugodtam, hogy otthon nem kell beadni a mix 2 upgrade requestet, asszony lehet time outra futtatott volna ;] A 3-asig csak kitart a mostani is

[ Szerkesztve ]

Rohadtok egész nap a levegőn és labdáztok, vagy leültök a gép elé és csináltok valami értelmeset?

(#38) vicze1 válasza Quqesz (#36) üzenetére

vicze1
(PH! nagyúr)

Mivel jelenleg ez lehetetlen, így nyilván nem azok, de az S8-nál már csak az ívelt oldalak miatt is, gyakorlatban nem beszélhetünk káváról. Összességében a két készüléknek nagyon minimálisan tér el a screen/body aránya a valóságban, csak egyik feláldozza a szenzorokat, a vékony felső káváért, aminek nem feltétlen van értelme.

(#39) Matada2.3

Matada2.3
(PH! kedvence)

Ennyiért (bár ha ide is eljut azért több lesz) megbocsájtható, hogy nem foglalkoztak a dupla kamerával, maradtak az IPS-nél, és az akku is vesztett elég sok mAh-t. :U Nagyon jó lenne, ha csak félhivatalosan is, de itthon is hozzá lehetne jutni.

Finn the human --> Huawei G8

(#40) Barthezz2

Barthezz2
(PH! nagyúr)

Nekem tetszik, hogy kisebb lett. Örvendetes a normál beszédhangszóró megléte is. Viszont én vártam volna valami extrát.
No majd meglátjuk a teszteken miként szerepel, és lehet ez lesz a következő telefonom.

Everybody lies.

(#41) Wajk

Wajk
(PH! addikt)

hát amíg a Mi Mix úttörő volt, ez inkább csak hozza a kötelezőt, G6, S8... stb...

(#42) mrThomi

mrThomi
(senior tag)

Az hogy lehet hogy a spemallon mar font van es 4400 akksit irnak hozza ? Igaz meg rendelni nem lehet[link]

(#43) vicze1 válasza mrThomi (#42) üzenetére

vicze1
(PH! nagyúr)

Az hogy a megadott specifikáció és a telefon is teljesen kamu az nem tűnt fel? :)

[ Szerkesztve ]

(#44) mrThomi válasza vicze1 (#43) üzenetére

mrThomi
(senior tag)

mindig innen rendelek kinai telefont es ez nem megszokott tolük csak azert

(#45) Luck Dragon válasza joelke HU (#24) üzenetére

Luck Dragon
(PH! kedvence)
LOGOUT blog (1)

Mi6-ra is van rendelésük. Igaz nem tudják őket kiszolgálni.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line. Xiaomi Redmi Note 4

(#46) Dr. 444Hertz

Dr. 444Hertz
(PH! addikt)

Korrekt telefon :)
Hátulról nagyon szép, elölről az aszimmetria nem tetszik...
Mindegy, ez csak szimpla vélemény.
Viszont a hangszóró ezek szerint mégiscsak jobb (vagy egyszerűbb), ha hagyományos megoldású.

Huawei P9 blue

(#47) Mp3Pintyo válasza mrThomi (#42) üzenetére

Mp3Pintyo
(fanatikus tag)

Sajnos ez se tűnik valósnak:
Qualcomm Snapdragon 836

https://www.pinterestegiveaway.com - Nemzetközi nyereményjátékok gyűjtőhelye. Napi frissítés: Mobiltelefonok, Nintendo Switch, Steam játékok.

(#48) Mp3Pintyo válasza Luck Dragon (#45) üzenetére

Mp3Pintyo
(fanatikus tag)

Mi A1 viszont lesz. Megkérdeztem őket. Azonnal megveszem amint megjelent :)

https://www.pinterestegiveaway.com - Nemzetközi nyereményjátékok gyűjtőhelye. Napi frissítés: Mobiltelefonok, Nintendo Switch, Steam játékok.

(#49) babosmiki

babosmiki
(őstag)

Semmi extra az 1-hez képest... :(( Azért az jó, hogy kisebb lett!

"LG G6 dual 64Gb QuadDAC, Samsung GearS2, GalaxyTabS2 8.0, Shuttle XPC, "

(#50) Duliee

Duliee
(Jómunkásember)

Gyönyörű lett, kezdek rácsábulni, de maradok a racionális döntések mellett.

És végre teljes a támogatás LTE szinten is

@babosmiki: Snap835 minek számít? Vagy mire gondoltál extra alatt? Minden benne van, ami jelenleg elérhető, memóriamennyiségben is pl, és NFC és mindenféle egyéb dolog ami a cikkben is ott van.

Mit szerettél volna még?

[ Szerkesztve ]

-> Hardveraprón - FSP 350-60 EPN Bronze belsős golyóscsapágyas táp - 3990 Ft fél év gar |

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.