Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cifu

    nagyúr

    Végigolvastam becsülettel, de őszintén szólva nem nagyon tudok felidézni semmi olyasmit, amit miatt azt mondanám, hogy igen, végre valami okos változtatás!

    Én még bőven a 7-es androidon vagyok, a 8-asnál se volt igazából semmi újdonság, ami megfogott volna, de a biztonsági frissítések miatt meg akartam lépni a váltást. Rosszabb aksiidő és pár probléma után visszamenekültem a 7-esre. Kétszer is megcsináltam ezt a kört. A 7-esen a Google Daydream még érdekelt anno (de hát ahhoz is mókolni kellett, mert csak úgy nem lehet támogatni akármilyen telefont, ugye?). Gondoltam talán majd az Android P.

    Hát nem. Semmi, de szó szerint semmi érdemleges változás nincs. Így pedig motíváció sincs arra, hogy nekem frissebb android kellene. Oldják meg a biztonsági frissítéseket a 7-eshez, és kezit csókolom... :U

    Én elhiszem, hogy a Google-nél is vért izzadnak az új dolgok kitalálásán, de ilyen gesztusvezérelt dolgokkal és hasonlóakkal hagyjanak már békén. Ugye emlékszünk még az "alvó" telefon képernyőjére való "rajzolgatás" divathóbortjára? Hol van most? Sehol. Bezzeg egy dedikált kamera gomb szinte senkinek se jut az eszébe a telefongyártók közül. De majd az új gesztusok jók lesznek. Gondolták ők.

    Az ilyen asszisztensekkel is hagyjanak már békén, nincs rá szükségem.

    Eme kirohanásnak mindössze annyi a lényege, hogy utána meg csodálkoznak, hogy hát milyen nehezen terjed el az új verziók... Nem csoda, kérem szépen. Nem kellene évenként új főverzió, hanem elég lenne 2-3 évente. Aztán azt kellene menet közben folyamatosan biztonsági frissítésekkel, esetleg időszakos kinézet / content update-ekkel ellátni. Rossz lóra ült fel a Google és utána fogja a fejét, hogy rossz irányba megy.... :(

    [ Szerkesztve ]

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Új hozzászólás Aktív témák