Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Everman

    addikt

    válasz floatr #28 üzenetére

    "Ha használtad, akkor tudod, hogy a minősége lényegesen jobb pl. az archosénál"

    Ezt én nem tapasztaltam, sőt használat közben az akadozó működés miatt inkább a Fire tűnt sokkal gyengébb megoldásnak.

    "De az ipad is nagyjából ennyi -- hekkelés nélkül, háromszor annyiért. "

    Érdekes gondolat, még ha nem is sok köze van a valósághoz.

    "de ha nagyon akarod, még a market is felmegy rá kisebb hekkeléssel, bár miért is akarnád."

    Mondjuk azért a pár százezer alkalmazásért, amit az amazon kínálatából nem kapsz meg?

    "Ez első körben a részvényeseiknek probléma lehet, viszont ahogy növelik a felhasználóik számát, az már középtávon is jövedelmező lehet nekik -- bár mint a legtöbb ember -- ez számunkra csak jó."

    Neked, mint Android usernek miért is lenne jó, ha keretek közé szorítják a kedvenc rendszered és még a nagyobb alkalmazás és szolgáltatáskínálat szabadságát sem kapod meg?

    "Ja, tudom számodra szar..."

    Miért is? Engem pont, hogy hidegen hagy.

    "Az meg, hogy itthon ki mire használná, egy rendkívül jó kérdés"

    Igen, mert eljutunk oda, hogy vajon mikortól lesz itthon forgalmazva és mikortól lesz itthon elérhető a szolgáltatáscsomagja. Mert ugyebár per pillanat hackelés nélkül itthon nem sok mindenre jó szegény, az meg itthon nem sokakat érint, hogy az USA-ban mire lehet használni.

Új hozzászólás Aktív témák