Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csabi63

    senior tag

    válasz hroberto #13 üzenetére

    Nem prioritás. A legtöbb telefonom hírből sem hallott támogatásról. És gond nélkül megérték a 3 évet, ami nálam teló ügyben a nyugdíjkorhatár. De ha 50 frissítést kap, 3 év után akkor is újat veszek.

    (#25) Stunts666 Az újdonságok mindig érdekelnek, de se kedvenc márkám, se előítéletem nincs. Talán 6 mobilom volt, és mind más gyártótól. Teljesen véletlenszerűen így adódott. És nekem mind jó volt. Ősz vége felé megint eljön az idő a cserére, de gőzöm sincs milyet veszek. Valami kínai lesz valószínűleg, és nem megyek 100k fölé. Ez utóbbi biztos. Nem státusszimbólumot vagy divatékszert veszek, hanem telefont. A szolgáltatói marketingrizsa meg nem érdekel. Nem tőlük vásárolok, azt sem tudom ott éppen mi a favorit. Nem vagyok gyerek, nincs rám hatással a környezetem sem. Nem kell senkinek felvágnom, és nem érdekel senki véleménye. Határozott elképzelésem van, mit várok el a telefonomtól, és mi az ami sokadrangú szempont. Egyedül a márkáról nincs elképzelésem. Tájékozódom, teszteket, kommenteket olvasok, aztán majd döntök. Ha esetleg adott telefon nevét sem hallottam még korábban, az sem fog elrettenteni.

Új hozzászólás Aktív témák