Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Graphics

    Jómunkásember

    válasz Ribi #4 üzenetére

    Ennek a másik oldala viszont, hogy ha a két nagyot nem kényszeríti senki versenyre, akkor pofátlanul drágán is mérhetik a termékeik árát... A monopol helyzet pedig nem túl egészséges a végfelhasználó számára.

    Lehet a jövőre gondolni, de nem úgy, hogy "tessék drága Samsung, oly' remek a QLED marketing bullshit, hogy itt egy kis pénz..." :N

    Az az utópia meg nem igazán fog szerintem bekövetkezni, hogy beáll a földbe az "innováció" ... alapvetően is halmozzak a szemetet, nem kell mindig ezt innovációként el is várni...

    Ha visszagondolunk, anno a Samsung és az LG is egy tőkeerős, de azért erősen Japántól felokosodó gyártó volt.... Nos, az tény, hogy a japánok le is térdeltek picit pár év óta..

    És miből lett erős a két nagy? Hát eladtak sok terméket, lett profit, aztán beforgatták "innovációba"... Szóval én annyira nem féltem a gyártókat... Főleg, hogy pl. a Samsung a világ egyik legnagyobb mindenese.

    [ Szerkesztve ]

    EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

Új hozzászólás Aktív témák