Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • punky10

    addikt

    válasz Xrx #12 üzenetére

    A videón csak mosolyogtam,de a Te hozzászólásodon röhögök...
    Tényleg, ezeket minden telefon kibírja?Hurrá!Jó hogy jöttél,és világosságot hoztál!Épp most akartam venni egy erősebb tokot a telefonomra,de így minek.Hisz mindent kibír bármilyen telefon...Ezeket a macskás telefonokat sem értem.Mit akarnak ezekkel a vastag izékkel?Főleg ilyen drágán!Ki a fene veszi meg minimum dupla áron,mikor minden telefon bírja a vizet,a port pedig egyenesen igényli!A használati utasításokban benne is van,a karbantartásnál,hogy ajánlatos hetente bő csapvíz alatt lemosni a telefonokat,utána pedig böséges púderezéssel felitatni róla a maradék nedvességet.Havonta pedig domesztosos vizzel kell átöblíteni,ez megelőzi a telefonokon a vírusok elszaporodását... ;]

    /Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

  • punky10

    addikt

    válasz Xrx #17 üzenetére

    Tudom értelmezni.Eleinte még azt gondolták,viccelsz.Én úgy értelmeztem,hogy szimplán hülye vagy...Sajnos nekem lett igazam...
    Tudom,hogy nem illik,de most lesz@rom(visszakérdezek):tisztában vagy vele,hogy mit írsz?
    Mutass már légy szives egy videót,ahgy simán kibírja a telefon az általad említett igénybevételeket.
    Régóta van okostelefonom,és szinte a kezdetek óta (Sony-Ericsson Xperia Active) próbálom mindezt óvni a nem szándékos külső behatástól.Az előzőleg említett telelefon sem volt tökéletesmde a "mindentkibíró" kategóriában nálam ő a nyerő.De hidd el,élével ő sem bírta volna ki a 870 kg-os Suzukimat.Amit lapjával simán kibírt egy Evolveo Q4.Ami mlg mindig gyári állapotában működik(egyetlen problémája a Play-áruház ,de ez inkább a Google bűne)Csak egy kis bibi van:az említett készülékek kimondottan erre lettek tervezve.Ha szerinted ezt 4gy azonos árkategoriájú készülék tudja,akkor gyerünk,mutasd be!A levegőbe beszélni könnyű,de az én értékrendemben csak az a szó számít,ami mögött van valami...

    /Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

Új hozzászólás Aktív témák