Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz hcl #24 üzenetére

    Nem lehet általánosítani. De a versenyszféra rákényszerít dolgokra, például, hogy legyél proaktív, érezd a rendszert magadénak, mert ha annak érzed, akkor úgy is kezeled, és tanulj, mert az visz előre nem a withholding information. A hozzáállás.
    És itt most nem arra gondoltam, hogy magadénak érzed,az-az ellopja, hanem úgy kezeli.

    Nem állítottam, olyat, hogy egy multinál mindenhol kolbászból van a kerítés, de valamiért haladnak, és megélnek, ameddig adott cégek otthon, csak komoly támogatásokkal tudják megtenni, és abból a pénzekből, amit te,én termelünk ki, neked, nekem, a nyugdíjasoknak, stb-nek szántak.
    Nem arra, hogy egy réteg, aki magát "szakembernek" képzeli pénzeljenek.

    Technikus szintű "mérnököt" nem hívunk senior-nak, mert az nem Senior, hanem egy bohóc, akit eltartanak jellemzően közpénzből, vagy EU-s támogatásból.

    Nyilván ilyen van sok cégnél, attól függetlenül. hogy Multi vagy nem az, de ahogy írod, az arányok nagyon nem ugyanazok. A hozzáállás nagyon nem ugyanaz.

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák