Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sohajda90

    tag

    Igazából nekem az iPhone X óta nem a notch, hanem a stainless steel keret a problémám. Egyrész undorító újlenyomatmágnes, marha nehézzé teszi a készüléket, és nem lesz tőle sokkal ellenállóbb a készülék a sérülésekre, nekem a X-et sikerült betonra ejtenem kijelzővel lefelé és míg a kijelző-n minimális repedés lett, a keret eléggé csúnyán megsérült, pedig még egy szilikon tok is volt rajta, ami azért valamennyit felfogott az esésből (emiatt nem tört pókhálósra kijelző sem).
    A 11 Pro-ig a lekerekített szélekkel még viszonylag vállalható volt, de nekem a 12-13 Pro-n nagyon undorító, pedig a 11 Pro-t tavaly már akartam 13 Pro-ra updatelni, de igazából az egyetlen 13-as modell, ami tetszett a sima 13 Product Red volt, de ~350k-s telefonnál én már elvárnék 60 Hz-nél jobbat...

    És akkor még vegyük hozzá, hogy nekem ez a kapszola és pont design sem tetszik, meg, hogy mivel 1100 EUR-s fogyasztói árra lehet számolni, itthon tutira 500k felett fog nyitni a sima pro.

    Így nekem sanszos, hogy 14 vagy 14 Max lesz a befutó. Ha megkapnák esetleg a 120 Hz-et (mivel marad a tavalyi chip, meg a -1 kamera, így szerintem lesz bőven más eltérés a két modell között és azért lassan az Apple is érezheti, hogy ebben az árkategóriában kezd ciki lenni a 60 Hz, még akkor is, ha az iOS animációi azért jobban elrejtik ezt, mint az Android alap felülete). De egyébként a másodlagos telóm már 120 Hz-es, úgyhogy lehet, hogy még 60 Hz-el is bevállalom ezt a kompromisszumot inkább...

Új hozzászólás Aktív témák