Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fabela

    csendes tag

    Hogy lehet a notchot jobban szeretni mint egy pill kivágást? Nem értem ezt a túlzott kellemetlenkedést, minden iPhone 14 poszt alatt van több tucat ember akik első kommentekben egyből késztetést éreznek, hogy beböfögjék, hogy undorítóan néz ki, és hogy Csernobilt megjárt fogyatékos minyon stb. Utána pedig jönnek azok, akik csak azért írják, hogy frankón néz ki, hogy ne az utálattól visszhangozzon a folyosó. Holott tényleg üdítően jól néz ki, szép modern köntöst ad a telefonnak. Mindenkinek lehet véleménye, semmi gond nincs ezzel, de én tényleg nem értem mi ezzel a gond. S22 Ultránál egy jókora szelfi kamera lyuk van középen, azzal, meg úgy a másik 285 ilyen telefonnal senkinek nincsen gondja, de most az Iphoneal igen, mert van mellette egy vonalka :D Vegyetek akkor Iphone SE-t, azon jó nagy húsos kávák vannak, pont mint 15 évvel ezelőtt. Én már a kamera szenzorszigetes hatet se értettem, az összes piacon lévő telefon kamera szigete közül nekem a legfrissebb Iphone dizájn jön be a legjobban. Mondom ezt úgy, hogy Samsungos vagyok évtizedek óta, de következőnek már Iphonet szeretnék, vonzó a külseje :)

Új hozzászólás Aktív témák