Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kutykurutty7

    aktív tag

    válasz Fred23 #8 üzenetére

    Ez, amit írsz, nagyon rossz megközelítés. Pont a "kőműves és a tejipari dolgozó" az, akitől nem biztos, hogy elvárható, hogy belássa mennyire nem engedhetné meg magának a csúcstelefont. De megveszi, mert arra nincs kapacitása, hogy keressen egy igazán jó ár/érték arányú telefont harmadáron. És akkor nem a havi fizetését közelítő eszközzel rohangálna az iparterületen. Nem, neki a legjobb telefon kell, hogy más is lássa, hogy mire vitte... a fiatalok meg utána hivatkoznak arra, hogy ha ő megengedi magának a csúcs "telót", akkor én miért nem engedhetném meg. Ez egy ilyen ördögi kör! (Senkit nem akarok megbántani, aki a tejiparban, vagy az építőiparban dolgozik!)

    Maximum 90 ezer Ft-os telefonom volt eddig, olyanok amelyek kiszolgáltak 2-3 évig és én aztán a játétokon kívül tényleg aktív használó vagyok. Pedig biztosan nem "tejipari dolgozó" szintjén keresek. Olyan csúcs telefont veszel magadnak, amilyet akarsz, akár fél évente cserélgetheted. De ne ideologizáld meg, hogy ezt minden fizikai munkás meg kell, hogy engedhesse magának!

    Életem a száguldás! - Szólt a csiga és bedőlt a kanyarban.

Új hozzászólás Aktív témák