Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • crok

    nagyúr

    válasz efi99 #23 üzenetére

    "Ha most viszont ezeket is le tudják tiltani" -- nem, nem tudják meg nem is akarják, senki ilyet nem írt vagy állított. Olvassatok utána kicsi jobban mi is történik meg történt, a linkeken meg a bejelentésről (is) szóló webinar videóban elmesélik az arcok hogy mi történik, én se véletlen mondtam a sideload apk-t mint megoldást. Az API-t nem tudja lezárni mert az API-ra szükség van nem csak neki, az meg hogy unorhtodox megoldásokkal, kicsit kicsavarva akár másra is használható.. kutyát se.. olvassátok el az eredeti cikket, az NLL ACR fejlesztőjének Reddit thread-jét ezügyben, a Play Console Help idevágó bejegyzését meg ezt az issue-t az issue tracker-ben esetleg és megértitek miről beszélek. Még az NLL ACR fejlesztője is csak annyit mond, hogy "okay, Play-ből nem lesz letölthető és az emberek elkezdenek majd mindenféle apk-kat felpakolni ami nem túl jó hír tekintve hogy lehetnek malware-ek is.. de amúgy itt egy táblázat mit tud a sideloaded apk" - és gyak. ugyanazt ugyanúgy mint eddig (Call recording from microphone or loud speaker):
    "I think total ban approach in the name of user privacy is not good for the consumer. Call recording is a valid need for many businesses and people. Banning it from Google Play Store will push people to look elsewhere and start installing apps from unknown or not trusted sources."

    Ettől még szerintem is szemét és teljesen felesleges valamint értelmetlen húzás, már a legeslegelejétől - de nem azért mert nem lesz többé megoldás. Én se értem miért nem a felhasználóra van bízva hogy akar-e törvényt szegni vagy nem, minek kell rendőrködnie a Google-nek úgy egyáltalán..

    Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

Új hozzászólás Aktív témák