Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • F_Gergely

    őstag

    válasz gattolino #987 üzenetére

    En 2015ben vettem a note4-et mert elotte azt se tudtam, hogy letezik, de az akkori telefonom szervizbe kellett adni, es note-ot kaptam cseretelefonnak, mert felsokategorias telot adtam le es csak ez volt cseretelefon ami felsokategorias. Meg kerdeztem is a csajt, hogy nincs e kisebb mert ez borzaszto, de mondta csak iphone van azt meg nem akartam. Viszont a nalam levo ido alatt annyira megtetszett, hogy rajottem nekem ez kell. Igy amikor vissza kaptam a telefonom a szervizbol elkezdtem utana nezni, mi is ez a note meg teszteket olvasni. Igy lett a note4. Aztan meg nem ereztem ertelmet valtani, note5-ot akartam venni de ugye nem lehetett kapni hivatalosan nalunk. Note7 robbant, a 8asba meg nem lattam fantaziat. A 9nel mar tudtam hogy nekem a kijelzobe epitett ujlenyomatolvaso kell, (baromsagnak tartom a hatlapon). Igy vartam mig erkezik a kijelzobe rakott ujjlenyomatolvaso, amit a 10es note elhozott igy most en is valtok. Remelem 4-5 most ezt is dogom hasznalni gond nelkul, akarcsak a 4est.

Új hozzászólás Aktív témák