Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • exelsior1

    senior tag

    Hi. Hát én személy szerint, félig meddig elolvadtam a telótól. Az S10-em igencsak megszerettem, végre "normális méretű" teló ami mindent tud ami kell. A n10-el meg remekül javítja a kis hiányosságokat. Kívülről gyönyörű, az Aura glow szín élőben mindent visz, jack nekem mindegy, évek óta csak vezeték nélkülit használok. A bal oldali bekapcs gomb furi, balkezesként egy hirtelen jött áldás nekem (a jobb oldali extra magas korábbi förmedvény gomb után). A FHD kijlező szintén jó hír, nagyon minimális a látható különbség QHD esetén, cserébe gyengébb üzemidő, melegedés, stb, nekem örömteli. A felújított proci és az ufs 3 tovább gyorsítja, üzemidő is vszeg jobb lesz (S10 úr ebben igencsak gyengusz), kamerák eddig is bőven jók voltak átlag embernek. Nekem ez most nagyon átjön, ez is pici, mindent tud amit kell és mostanság a munkám igényelné is a tollat és funkcióit. Az egyetléeg gond, hogy rettnető drága, a plusz verzió esetén egye fene, de a sima N10 elég sok hiányossággal, gyengeséggel jön (ami nekem nem zavaró, de azért az elv ott van) ahhoz képest meg alig olcsóbb egy picivel, 300 kéne ezek alapján legyen maximum az alapára.

    Galaxy S10

Új hozzászólás Aktív témák