Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sohajda90

    tag

    Tényleg szép (bár a színopciókért nem vagyok oda meg a kameralyukat is szokni kell, de nekem mindkét jelenleg használt telefonomon van notch és egyiken sem zavar), viszont azért megérdemelne a Samsung egy tarkónbaszást, amiért ennyire összemosta a termékvonalakat a "nagy" Galaxy S-sel meg a "kicsi" Galaxy Note-tal. Gyakorlatilag most 3-4 hónap eltéréssel sikerül bemutatni majdnem ugyanazt, ugyanabban a méretben, cask már egy kicsivel jobb processzorral (legalábbis a Snapdragonos változat esetében), kicsivel job kamerával, jóval több funkcióval. Azért az durva, hogy egy 300+ ezres telefont gyakorlatilag negyedév alatt "updatelnek", mert ez így ebben a formában egy egyértelmű update. Régen azért volt lényegbeli méretkülönbség a kettő között ami miatt "ceruza ide-ceruza oda" mindenki el tudta dönteni egyértelműen melyik való neki. Most ha én vettem volna áprilisban egy S10+-t eléggé átbaszva érezném magam. Egy abszolút csúcskategóriás készüléknek azért legalább 1 évnek kellene lenni az életciklusának, amíg a felhasználó azt érezheti, hogy tényleg a termékszéria csúcsáért fizetett, ez ebben az esetben így nem valósul meg...

Új hozzászólás Aktív témák