Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • OutsideR

    aktív tag

    válasz sompetike #135 üzenetére

    Noukoum Annyi volt hogy miután bejelentették a Note 8-at hívtam őket hogy van nálam egy 7-es, mondták hogy utána néznek hogy vegyék vissza (ez olyan 2 hét volt) le lett jelentve hol adjam le (Debrecen SES) utána meg onnan hívogattak hogy mikor viszem már (egyszerűen nem jutottam odáig hogy bemenjek leadni)

    sompetike Nem vittem vissza, (Note 4-ről váltottam, az beadta a kulcsot pont a 7-es bejelentés előtt, és nem tudták javítani mert nem volt már alkatrész hozzá így levásárolható lett az ára) Note 4-et nem lehetett már kapni (ugye Note 5 nem volt itthon hivatalosan) az S sorozat meg nem pálya Note után így gondoltam várok vele egy keveset. Az S8 nem győzött meg (mellesleg jókat derültem a bemutatón ahogy a Samsung által megtagadott soha sem létező Note7 után világújdonságként eladták ugyanazokat a dolgokat -home gomb +kisebb keret)
    Szoftveresen jöttek rá az akku patchek, amiket először még vissza lehetett flashelni régebbire, később már nem engedte a rendszer a downgrade-t, úgyhogy kapott egy rootot meg custom romot így már nem jött egy OTA frissítés sem rá.

Új hozzászólás Aktív témák