Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tuleon

    tag

    válasz DeathAdder #29 üzenetére

    Nekem most a tavalyi X van, igazából teljesen meg vagyok vele elégedve, az idén nem hoztak olyan újításokat az új modellek, amiért megérné kiadni egy használt autó árának megfelelő összeget. Szerintem az Apple nem gondolt bele igazán, vagy nem vette komolyan a konkurenciát. Elhiszem, hogy az X fejlesztése sok évet vett igénybe, és beleöltek dollármilliókat a projektbe, és ezt a felhasználókon be is vasalja kő keményen az mellett, hogy jókora haszon még maradjon. Viszont szerintem álmukban sem gondoltak arra, hogy a konkurencia hónapok alatt lemásolja és fél áron adja ugyan azt, szinte ugyan olyan minőségben! Most kezdenek felébredni, amikor nem kell az iphone a kutyának sem, mert többi gyártó is hozza azt a tudást olcsóbban.
    Az ios az élő bizonyíték arra, hogy meg lehet csinálni egy gördülékeny rendszert kevés memória felhasználással. Az apple évekkel ezelőtt az ios miatt ült magas lovon, most az android bőven fölzárkózott és el is szárnyalt, viszont az android még mindíg előbb kényszeríti a felhasználót a telefon lecserélésére a hatalmas erőforrás igénye miatt, mint az ios. Az appok mérete is folyamatosan nő az évek során, a látvány és funkciók amit kapsz nem is változik számottevően. Szóval a játékokon és 3d alkalmazásokon, AR-en kívül semmi olyan dolog nics ami erőforrás igényes lenne, mégis sok telefon 2 év alatt önmagában, az érkező szoftverfrissítésektől belassul, a facebook és a többi alapvető app 2 Ghz-es procikat 80-90%-on járat!! Mi van???....Senki ne mondja hogy ez nem direkt van...
    Az apple leginkább az elvakult fanokra tud építeni, akik akkor is megveszik a terméket, ha egymillió forint lesz. Nagyon sok olyan ember van, akiknek az alma a hátlapon egyet jelent a nagyon jó anyagi körülményekkel, a villogással menőzéssel. Ez Jobs öröksége, ezt nevelte bele az emberekbe a kezdetek kezdetén. "Ha apple cuccod van, te vagy a fasza gyerek" Jövőben mégjobban rétegtermék lesz ha így folytatják...

Új hozzászólás Aktív témák