Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GoldhandRent

    őstag

    válasz #95462144 #22 üzenetére

    az élőben stúdióban hallgatás hol soundbar ? :D

    a következő zenélésednél javaslom, hogy kezdj el forogni 3 méterre az egyik előadótól, és figyeld meg a hangváltozást

    szerinted mégis honnan a francból tudod, ha mögötted, vagy előtted beszélnek ? mert meg tudod különböztetni (gyerekként megtanultad) a FÜLKAGYLÓDnak köszönhetően, hogy honnan jön a hang... előről tisztább, hátulról kevésbé

    bedugósnál ökölszabály szerint adják a térhangzást, itt meg próbálják természetessé tenni, mégpedig a te saját egyedi fülkagylód szerint
    amit enélkül hallgatsz, az nyers, amit ezzel a megoldással, az a valósághoz szeretne közelíteni -> mintha ott lennél ÉLŐBEN
    amit te írtál fentebb, az meg a füled hibáit igyekszik kiküszöbölni, mintha az optikai audiokábelt egyenesen az agyadra dugnád rá (torzításmentes, nyers a hangszerből, vagy bármi hangforrásból kijövő jelek, jelszintek)

    amiről itt szó van, hogy agybadugós optikán keresztül vagy élőben hallgatsz-e valamit
    nyers vs természetes

    én nem próbáltam, nem is fogom, csak fizikailag írtam le. fizikailag ez lehetséges. pont.

    [ Szerkesztve ]

    -

Új hozzászólás Aktív témák