Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ricsi0307

    senior tag

    Én a 3T-vel amit a mai napig használok nagyon megszerettem a gyártót, de úgyérzem idén nem tőlük veszek telefont. Egyrészt évről évre nő a kijelzőméret és ezzel együtt a készülékház is igaz csak milliméterekkel de már a 3T is nagy, ennél szélesebbet biztos nem veszek. Akkor ott az optikai ujjlenyomat olvasó ami gáz idén ha belerakják és a folyamatos drágulás hatása a 200k felett nyitó hazai ár lesz. Mikor megvettem a 3T-t azt éreztem hogy basszameg 136000Ft-ért vettem egy olyan telefont ami dupla annyi ramot kapott mint az akkori flagshipek a piac leggyorsabb töltője volt benne és az egyik legjobb kijelző. Erre most ránéz az ember a 6T-re és azt látja, hogy sokmindenben csak egy standard szintet hoz és pár dologban meg egyszerűen lemaradt a piachoz képest (kamera, gyorstöltő, ram). És akkor van pofájuk kiadni egy pro verziót idén ami már valószinűleg közel S10 árban lesz. Hát kössz nem, inkább beáldozom a garit és rendelek háztájon belülről egy Oppo Renon10X-et ami legalább anyira innovatív mint annak idején a O+ volt.

Új hozzászólás Aktív témák