Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • macskea

    őstag

    válasz autox3c #16 üzenetére

    Egyrészt tudom hogy "vótmá", de leírom még egyszer: Kicsit több mint 120e-ért megveheted nem sufni gsm-ből gyári garanciával is.

    Ezt meg nem gúnyolódásból kérdezem, de mégis milyen aftersales supportot vársz a MM-tól? Az egyetlen plusz az lehet, hogy szájhúzás nélkül veszik vissza abban a pár napban, ameddig ezt kötelező megtenniük, máshol lehet, hogy be kell nyögni, hogy ha nem, máris hívom a fogyasztóvédelmet, és utána veszik vissza. Ha meg baj van, és gyári garanciával veszed, ugyan mindegy, hogy kinél tetted, úgyis küldik tovább a dedikált szerviznek, és onnan az átfutási idő megint nem az eladón múlt, hanem a szerviz és a gyártó hozzáállásán.

    Amúgy Red B-ben nincs is, csak X-ben és A-ban. Legalábbis tudtommal. Igy 240-212e forint egy kártyafüggőséggel értékcsökkentett telefon, ami még a Speed Shop-nál is 200e függetlenül, azt azért nem lehet lesufnizni. Ettől függetlenül még mindig ott tartunk, hogy bár olcsó hitelre, de egy csomó korláttal és kötöttséggel lett telefonod. Nyilván ha nincs pénzed, nincs választásod sem, de szerintem pont ez az unfair benne.

    Amúgy most kicsit felkeltette az érdeklődésem ez a dolog, és összehasonlítottam a három szolgáltatót, hogy kinél mennyi az annyi.

    Az összehasonlítás alapja: Korlátlan beszélgetés és SMS minden hálózatba, 500 MB internet - belföldön + HTC One M8 + két év tarifahűség

    Vodafone Red Basic X: 9.990 Ft x 24 hónap csomagdíj + 0 Ft készülék kezdőrészlet + 10.000 Ft + 24 hónap készülék havidíj

    összesen: 479.760 Ft

    Vodafone Red Basic A: 9.990 Ft x 24 hónap csomagdíj + 19.990 Ft készülék kezdőrészlet + 8.000 Ft + 24 hónap készülék havidíj

    összesen: 451.750 Ft

    Telenor All-In L: 13.990 Ft x 24 hónap csomagdíj + 85.990 Ft készülék kezdőrészlet

    összesen: 421.750 Ft

    T-mobile Next M: 14.990 Ft x 24 hónap csomagdíj + 29.990 Ft készülék kezdőrészlet + 5.500 Ft + 20 hónap készülék havidíj

    összesen: 499.750 Ft

    Hát vannak érdekességek, a különbség annyi, hogy mennyi pénzed van, amikor besétálsz a boltba, a szolgáltatás meg közel ugyan az. :F

    [ Szerkesztve ]

    ''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

Új hozzászólás Aktív témák