Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz EyElEs?! #25 üzenetére

    Azért a Mac pont arra jó amit leírtál, ekkora méretben még valamennyi videózásra és ennyi.

    Engem is megfogott, hogy a z akksija nagyon bírja, ágyban használható, nem melegstik egyáltalán, és a kijlelző is jobb a legtöbb gépnél, a hangja is jobb, de én fülessel hallgatom, ahol nem fontos a hang.

    Nekem is van és én is arra használom, amire Te, de ha komolyan dolgozni kellene vele a szakmámban kitépném a hajam szálanként, mert arra nem alkalmas, mert annyi kompromisszummal járna, hogy gyorsan kivágnám. Eladnám. Én tanulásra vettem erre nagyon jó.
    Ha majd használom pár évig és hozzászokom a speciális karakterekhez, és a többihez, akkor talán. De az egérre optimalizált oprendszer engem már idegesít. A MacOS pont ilyen.
    Ugye egy kettő Mac fanatikussal össze is ugrottam, mert szerintük, amit Linux/Windows alatt egy spec karaktert el lehet érni 2 billentyűvel, a Mac alatt 3-al vagy néggyel, akkor azt direkt válogattam ki, szerintük... Nem egyszerűen a MacOS egérre van optimalizálva, ami nem baj. De spec ez a gép a mindennapi alapfeladatokra jobb mint a többi rendszer pl: tanulás, filmnézés, internetezés stb. De pl nekem nem felel meg. Otthonra szuper.

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák