Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ANT81

    csendes tag

    válasz Syl #33 üzenetére

    - Ha egy alkalmazásnak több ablaka van nyitva (pl. word), akkor erről a rendszer semmilyen infót nem ad. A dock-on ugyanúgy csak egy pötty van, mint az egyablakos programoknál. Alt+tab-nál is zsonglőrködni kell, hogy előhozza a többi ablakot.

    Nem hasznalok word-ot, nekem eleg a textedit is, de ha jobb gombot nyomok a dock-on a program ikonjara, akkor remekul latni melyik ablak van legelol (szerkesztes alatt), mi van meg megnyitva, es melyik van lent minimalizalva.
    Ez word-on nem igy van?

    - Ha minimalizálok egy ablakot, akkor alt+tab-bal nem hozza fel.

    Engem szemely szerint pont az zavarna ha felhozna. Azert raktam le, mert utban van, ill. mostanaban nem kell.
    Erre az ablakos szenvedesre en azt alkalmazom, hogy az egyik egergombra raraktam a mission control-t, egy masikra meg az alkalmazas ablakokat (amit aztan kesobb atraktam hot corner-re, mert valami remek bug miatt egyszercsak megszunt az egerem eme gombjanak supportalasa...), igy kenyelmesen tudok bill. (es dock) nelkul programot valtani, + valasztani a nem dock-on piheno ablakok kozott....vagy ha sok az ablak, es ez mar attekinthetetlen, akkor jobb gomb a program ikonjan, mint fentebb irtam.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák