Hi​r​de​t​é​s​

2017. december 13., szerda

Gyorskeresés

(#1) Aweriot

Aweriot
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Szép, az EUs árára kíváncsi leszek

Bár ilyet venni biztos, hogy nem fogok.

"War doesn't determine who's right - only who's left." Bertrand Russell

(#2) SlayR

SlayR
(senior tag)

Tuti biztos telefonváltás őszre hello! :))

Samsung Galaxy S8+ Arctic Silver, Huawei Mate 10 Pro Mocha Brown,AMD A-10 7800K Radeon R7, 16GB Hyper X Fury 1600 Mhz, 2x 1TB WD

(#3) akooos

akooos
(PH! addikt)

És V30 minus lesz? Csupasz verzió, 16 GB-val, QI töltés nélkül, gyengéb DAC-cal? Az lehetne az EU-s változat..

Remélem tanul az LG a saját hülyeségéből már...

(#4) WinstonWolf

WinstonWolf
(senior tag)

Szeptember 32-i átvétellel S8+ eladó! :))

WinstonWolf - A második farkas, aki sütni tud.

(#5) Dr. 444Hertz válasza akooos (#3) üzenetére

Dr. 444Hertz
(PH! addikt)

Lehet, hogy a Sony termékpolitikája megihlette őket. ;]

Aryon Note8 tulaj lett... Két hónapig xD

(#6) mjani1172

mjani1172
(őstag)

Kezdődik a szokásos lg baromság. Már kétféle, aztán később majd jön hogy európa egy gyengébbet kap, stb....

[ Szerkesztve ]

(#7) SlayR

SlayR
(senior tag)

6/64es lesz az EU-s...

Samsung Galaxy S8+ Arctic Silver, Huawei Mate 10 Pro Mocha Brown,AMD A-10 7800K Radeon R7, 16GB Hyper X Fury 1600 Mhz, 2x 1TB WD

(#8) gretzky77 válasza SlayR (#7) üzenetére

gretzky77
(PH! addikt)

Árban kicsit soknak találom a különbséget,ha csak valóban a tárhely lesz a különbség! De várós, V10-et imádtam

LG G6 & AKG K845Bt

(#9) atosan

atosan
(PH! addikt)

Na kezdődik a külömbségek felsorolása 😠 Aztán eu megint diszkriminálva lesz.

Huawei Mate 10 lite

(#10) rdt89

rdt89
(őstag)
LOGOUT blog

Reméljük az infrát se felejtik ki belőle mint a G6-ból tették. Valamint remélem, hogy a sima és a plus között csak a tárhely lesz a különbség. Ha lemegy majd az ára 120-140 körülre benevezek egyre, addig kivárok nyálcsorgatva. :D

(#11) SlayR

SlayR
(senior tag)

Túl nagy különbségek biztos nem lesznek EU-snál e, mert mindenhol kihangsúlyozza, hogy méltóképp akar ringbe szállni a V30...nekem novemberig kell kibírni, akkor kell hosszabbítani a Telekomos előfizetésem... :D

(#12) Fail3D! válasza WinstonWolf (#4) üzenetére

Fail3D!
(PH! addikt)

Az s8+ szebb:) nezem es inkabb azt vennem.. de majd megvarom mar a megjelenest es a teljes specifikaciot.

(#13) jacis

jacis
(PH! nagyúr)

Nagyon tetszik ez a telefon eddig. Ezt sztem egy ponton lehet majd nagyon elrontani -> akksi.

Samsung Galaxy S7 edge

(#14) tipuka

tipuka
(PH! addikt)

gondolom a V30 Plus nem jön hozzánk :D ha ez így lesz, felőlem csődbe is mehetnének ezek után...

(#15) SlayR

SlayR
(senior tag)

Ami biztos:
Snapdragon 835
6GB Ram
64/128 GB Rom
16+13MP 1/6 kamera
IP68
3200mAh akku

(#16) SlayR válasza tipuka (#14) üzenetére

SlayR
(senior tag)

Ha csak a tárhely méretben különbözik a kettő az adott árkülönbségnél nem mind1? Max veszel bele még 64 giga kártyát és ugyanott van... :U

(#17) mjani1172 válasza SlayR (#16) üzenetére

mjani1172
(őstag)

"További különbség lehet a Qi töltés léte, illetve eltérő hangrendszert építhetnek a"

(#18) gretzky77 válasza SlayR (#16) üzenetére

gretzky77
(PH! addikt)

Na de itt említve van az eltérő hangrendszer is! Ha megint az EU-s mellőzi a komolyabb DAC-ot akkor komolyan nem értem az LG-t!

LG G6 & AKG K845Bt

(#19) SlayR

SlayR
(senior tag)

Én egyiket sem érzem őszintén szólva nagy hátránynak...még ebben az esetben is jóval többetmutatónak érzem, mint pl a Samsungtól amit a 8as szériára hoztak...

(#20) tipuka válasza SlayR (#16) üzenetére

tipuka
(PH! addikt)

mjani1172 elmondta helyettem is , hogy mi a problémám :)
a tárhely az szerencsére nem érint, 22GB-ből is jól elgazdálkodok, nem, hogy 64GB-ből :)

(#21) jacis válasza SlayR (#15) üzenetére

jacis
(PH! nagyúr)

Akksi kevéske.

Samsung Galaxy S7 edge

(#22) SlayR válasza jacis (#21) üzenetére

SlayR
(senior tag)

Így nézve az minden gyártónál ....Note8 sem erőlteti meg igazán magát pl :D

(#23) leslien válasza gretzky77 (#18) üzenetére

leslien
(PH! kedvence)

ugye - ugye már megint a de és még meg sem jelent... mindenesetre várom én is.. remélhetőleg ennek is gyorsan fof esni az ára mint az összes többi Lg nek..

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?....

(#24) sheratan válasza SlayR (#19) üzenetére

sheratan
(Jómunkásember)

Csak vegyük hozzá, hogy az S8 már hónapok óta kapható. Amúgy ez sem hoz akkor sokat, ha nem lesz jobb akksi meg profi DAC. Úgy kb egy későn megjelenő S8+ lesz belőle, akkor meg akár már S8+-t is vehet az ember éppen.

https://www.instagram.com/kornenator/

(#25) SlayR válasza sheratan (#24) üzenetére

SlayR
(senior tag)

Mondjuk igen, nézőpont kérdése én tuti lecserélem az S8+-ot V30ra hacsak nagyon nem cseszik el akkuidőben, mert koránt sem érzem azt az S8nál, amit az S7 Edgenél éreztem.

Mondjuk a kinti oldalaknál sem tiszta lassan, amit cikkeznek a készülékről, mert már megint van ahol 4giga ramot olvasni.... :(((

[ Szerkesztve ]

(#26) sheratan válasza SlayR (#25) üzenetére

sheratan
(Jómunkásember)

Mondjuk nem mintha a 4GB ne lenne elég azért. De szerintem az S8-hoz képest ez sem fog igazán sokat hozni. Hacsak nem a DAC-ot.

(#27) Porthoszx

Porthoszx
(senior tag)

Istenem ekkora balf@szokat az lgnel..

(#28) gretzky77 válasza leslien (#23) üzenetére

gretzky77
(PH! addikt)

Hát igen igen! Az egy dolog,hogy a másodlagos kijelző is megszűnik,de ha a DAC is akkor számomra pont azt az előnyét veszíti el amit a V széria adott eddig! Ha mindkettő jön eu-ba nem gond de ha azt művelik amit a G6 esetében akkor az már komolyan szánalmas! Ahol tudom védem az LG-t mert szeretem őket és a termékeiket,sokkal inkább mint Samu,de ez egy érthetetlen döntés lenne! Remélem azt is ezek végre bekerülnek szolgáltatóhoz is!

LG G6 & AKG K845Bt

(#29) leslien válasza gretzky77 (#28) üzenetére

leslien
(PH! kedvence)

Remélem azt is ezek végre bekerülnek szolgáltatóhoz is!

egyelőre csak tegye be a lábát az EU ba annak is örülni fogunk...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?....

(#30) gretzky77 válasza leslien (#29) üzenetére

gretzky77
(PH! addikt)

Így igaz már az is eredmény lenne!

LG G6 & AKG K845Bt

(#31) fornettisuti

fornettisuti
(PH! addikt)

Ha az US dollár, akkor az csak netto ár, úgy matekozzatok.

Samsung S7 - LG Gpad 8.3

(#32) Gixxer88

Gixxer88
(őstag)

Remélem a POLED már kinőtte a "hangyás betegségét".
G Flex 2-nél marhára idegesítő volt a zajos/hangyás kép alacsony fényerőn...

(#33) pit450 válasza Gixxer88 (#32) üzenetére

pit450
(senior tag)

Hát az nagyon gáz volt azért küldtem vissza 1 nap után...

(#34) E2E4

E2E4
(fanatikus tag)

Ha legalább szoftveresen nem teszik bele a POLED kijelző tetejére a másodlagos kijelző funkcionalitását, illetve lesz olyan verzió, - sima V30 - amiből kihagyják a dedikált DAC-ot (esetleg dedikált OP-AMP-ot) és ehelyett csak a Snapdragon 835-ös SoC-ba integrált megoldásra támaszkodnak, akkor máris duplán kiherélik a V szériát.
Ha pedig a "Ghost image" típushibás Quantum kijelző után marad a POLED megjelenítő - ahogy előttem írták - "hangyás betegsége", akkor azzal úgy általában a flagship telefonjaik minőségét döngölik végleg a sárga földig.
Esetleg még megléphetik azt, hogy a hátlap nem levehető így az akkumulátor nem cserélhető, ami egy újabb koporsószeg az eddigi elveik létében.
Ugyanazon készülékház mellett a QI töltés megléte (V30 Plus) illetve kihagyása (V30) pedig egy olyan típusú kulturálatlan "húzás", ami eddig a V szériában ismeretlen volt.

Kár lenne így tönkre vágni az egyedülálló és valóban innovatív V sorozatot, illetve a flagship vonalat.

[ Szerkesztve ]

LG V10-H960A ► Samsung Galaxy S7 G930F + B&O Hi-Fi Plus (LG AFD-1200) | AKG K370, AKG K66

(#35) frankweber

frankweber
(őstag)

Lg... :D
Komolytalan.

BÉKE-PEACE-SHALOM-SALEM

(#36) janeszgol válasza Gixxer88 (#32) üzenetére

janeszgol
(PH! kedvence)

No. Az az egy-egy tag, aki a Flexet dicsőíti, ezt az "apróságot" elfelejti hozzátenni. (Na meg más hibákat sem.)

A női nemnél csak a női igent szeretem jobban.

(#37) Ricardo

Ricardo
(PH! félisten)

A G6 után ismét eljátszanák a " minden piacon kihagyubk valamit a telefonból" játékot? Én azt gondoltam, hogy az előző visszhangja volt akkora, hogy ne lépjék meg.
Majd kiderül.

(#38) 7Heads Drago

7Heads Drago
(PH! addikt)

Most én értem félre, vagy a kijelző is kisebb lesz az egyikben? Mert mintha valahol lett volna egy utalás arra is hogy lesz egy kicsit kisebb is....

[ Szerkesztve ]

Kevés vagy, mint Mackó sajtban a brummogás.

(#39) 7Heads Drago

7Heads Drago
(PH! addikt)

bocs a dupláért....

[ Szerkesztve ]

Kevés vagy, mint Mackó sajtban a brummogás.

(#40) atike

atike
(PH! nagyúr)

Ez eléggé sajnálatos. Nyilván meg lehet indokolni, hogy "így mindenki megtalálja majd a neki megfelelő modellt" de inkább hagynák már el ezt az adott készüléken belüli több verziót is kiadunk dolgot. Főleg ha nem lesz hozzáférhető bármelyik verzió bárhonnan..... :U

"Nem harcolhatunk valami ellen. Annak semmi értelme. Valamiért kell harcolni."

(#41) Gixxer88 válasza janeszgol (#36) üzenetére

Gixxer88
(őstag)

A kijelzője miatt elég hamar ment a háztól,szóval a többi hibának nem volt ideje előjönni. :)
Az a bajom az LG-vel,hogy mindig tesztettek (még a G5 is),de mire elhatároztam volna magam egy LG flagship vásárlására,addigra mindig kiderült hogy valami nem ok velük.
Vagy a minőségükkel volt baj,vagy akkuban volt karcsú a kategória társaihoz képest,vagy pl herélt verziót kaptunk (G6).
Várom a V30-at,jó lenne ha most tényleg ütne a teló,mert a Note 8-at a várható kicsi akku miatt nagy eséllyel kihagyom majd,az i8-at a várható ára miatt,így idén már csak a V30 és a Mate 10 van versenyben,legalábbis perpill. :)
Legyen jól összerakott,normális méretű teleppel,jó kamerával,szép és magasfényerejű kijelzővel,jó DAC-kal.
Az infra és a Qi engem nem izgat,ha nem lenne benne se vágnám fel az ereimet. :)

(#42) Uchiha1218

Uchiha1218
(újonc)

Ha valóban így lesz ismét egy szemét húzás az LG-től. Pedig személy szerint szerettem a termékeiket. G4-et használtam 2 évig aztán tervben volt a váltás G6-ra, de azzal hogy egy kifilézett verziót hoztak el nekünk le is mondtam róla. Szerintem vicc amit csinálnak. Ilyen szempontból a Samsungot (már) sokkal többre tartom nem véletlen döntöttem az S8 mellett.

(#43) mjani1172 válasza E2E4 (#34) üzenetére

mjani1172
(őstag)

Jó nagyot fordultál.

(#44) jacis válasza Gixxer88 (#41) üzenetére

jacis
(PH! nagyúr)

Én nagyon szerettem az LG csúcs telókat. A G3 volt a kedvencem. Ami viszont teljesen igaz, hogy szinte mindnek volt valami komolyabb hibája. A G3-nak pl elrepedt a háza a hőtágulástól...
Most veszünk majd a feleségemnek egy G6-ot amire nagyon kíváncsi leszek hogy milyen lesz. Remélem annak nem lesznek már komolyabb gondjai.

Samsung Galaxy S7 edge

(#45) E2E4 válasza mjani1172 (#43) üzenetére

E2E4
(fanatikus tag)

Ért egy olyan megtapasztalás, ami miatt kikerültem a V sorozat (és az LG) elbűvölő delejes hatásából, így egy külső nézőpontból, objektívebben látok rá a helyzetre.

LG V10-H960A ► Samsung Galaxy S7 G930F + B&O Hi-Fi Plus (LG AFD-1200) | AKG K370, AKG K66

(#46) Ricardo válasza Gixxer88 (#41) üzenetére

Ricardo
(PH! félisten)

Új pxelek?

Nem értem az LG-t. Az idei Ken Hong interjú is elég nagy melébeszélés cunami volt ami az előző években azért nem volt ennyire jellemző.

(#47) Gixxer88 válasza Ricardo (#46) üzenetére

Gixxer88
(őstag)

Most hogy mondod! :D
Eszembe se jutott eddig a Pixel,pedig az is jónak igérkezik. :)
Bár ha azt is az LG gyártja... :DDD

(#48) sheratan válasza Ricardo (#46) üzenetére

sheratan
(Jómunkásember)

Neki ez a munkája, nem ő találja ki, hogy mit mondjon, van egy céges irányvonal, és azt kell előadnia.

A Pixelek azért elég drágák voltak a semmi extráért cserébe. Oké, kamerában elég jók elvileg, de amúgy semmi extra.

(#49) Dr. 444Hertz válasza sheratan (#48) üzenetére

Dr. 444Hertz
(PH! addikt)

Azért a Pixel tulajokat a kamera és a frissítések mellett az asszisztens miatt is tudom irigyelni.
(Mert ugye P9-re még nincs az az új fajta, ha jól tudom.)

Aryon Note8 tulaj lett... Két hónapig xD

(#50) Ricardo válasza sheratan (#48) üzenetére

Ricardo
(PH! félisten)

"Neki ez a munkája, nem ő találja ki, hogy mit mondjon, van egy céges irányvonal, és azt kell előadnia."

Ez rendben van, nincs ezzel semmi gond, nagyon szimpatikus ember egyébként. Az előző évekhez képest értettem. Gondolom nincs könnyű dolga. Nem lehet egyszerű elmagyarázni az "alapos piaci kutatásra" épülő döntéseket, miszerint minden régióban más hiányosságokkal kerül a boltokba az aktuális csúcsmodell.

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.