Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Graphics

    Jómunkásember

    válasz doooo #15 üzenetére

    Google Translate a 8MP-es ultraszélesről:

    Íme egy kiemelkedő meglepetés! Számtalan 8 MP-es ultraszéles fotó mintáját vizsgáltuk meg, és a legtöbb, ha nem az összes, közepes, vagy a legjobb esetben jó. Ami szerintünk a középkategóriás ultraszéles kameráknál rendben van.

    De a Xiaomi 12T 8 megapixeles ultraszéles kamerája kiváló képeket készít (hasonló lövöldözős készülékekhez képest). A képek hihetetlenül részletesek, kiváló élességgel, pontos színekkel, nagy kontraszttal és jó dinamikatartománnyal. Még jobb, hogy a zajcsökkentés is profi, valamint az automatikus torzításkorrekció.

    Az általunk készített fotók természetes és élethű visszaadást kínálnak, különös tekintettel a használt szenzorra és objektívekre, ezért köszönjük az itt végzett munkát.

    Tehát nem szar.

    A GSMArena pedig elég jó értékelést hozott erre a modellre. Hogy sláger lesz-e? Esélyesebb, mint a 12-es modellszéria.

    [ Szerkesztve ]

    EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

  • Graphics

    Jómunkásember

    válasz doooo #25 üzenetére

    Engem legtöbbször a főkamera képessége foglalkoztat, őszintén szólva nem szoktam nagyon állítgatni. Előbányászom a telefont, fotózok párat és annyi. Amilyen módban és ahogy van.

    Én ezért legtöbbször a főkamera képességeit nézem, a többi mellékes, számomra lényegtelen, de ezek az én preferenciáim.

    Ebben az esetben a főkamera jónak tűnik, van OIS is szerencsére, amit sokszor emlegetnek.

    @klaya86: Ez még mindig egy 600 Eurós készülék, mármint az olcsóbb 12T. Drágább nem lett mint eddig, viszont a remek fizetőeszközünk mélyrepülésben van.

    Az évi 60 kiadott típus egy remek szám, de csomó átnevezés, a készülék azonos kódnéven és szoftveren van, így ezeket veheted egy kalap alá. Ha érdekel a dolog szívesen linkelem az évi kiadott típusokat, de ebből a táblázatból lehet látni, hogy mi az, ami azonos.

    [ Szerkesztve ]

    EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

  • válasz doooo #38 üzenetére

    Szerintem nem rossz.
    Az 50mp-es opció elég érdekes is. A kínai moto verzióban is megvolt ez a lehetőség, de kivették az eu változatból, úgy látszik itt meghagyták a választást.

    Oppo Find X7 Ultra Black

Új hozzászólás Aktív témák