Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • z0d1AK

    veterán

    Az utóbbi időben megfordult jó néhány darab a kezemben. Azt nem mondanám, hogy szakértő lettem, de eléggé kibővült a világnézetem tablet/umpc terén.
    Filmnézéshez gondolom 7-10" közötti masinát keresel. Az a baj, hogy a legtöbb kínai olcsó verzió erre nem túl alkalmas. külső egységet nem nagyon kezelnek ezek egyelőre sajnos.
    Régebbi fejlesztés ugyan, viszont hardverben még mindig elég erős az Archos 9, ami 60GB-is 1,8"-os vinyót rejteget magán, és Win 7 van rajta, ez talán már meg is birkózik külső meghajtóval, mivel van rajta USB. Specifikációban gyengébb, viszont drágább, és csak 7"-os a Viliv S7, de akkor már inkább az Archos.

    Ha úgy vesszük, ennyiért már ott az iPad is, arra viszont nem tudsz kötni külső meghajtót, és iOS van, Windows 7 helyett.

    Ez a ViewSonic jónak tűnik, egyedül a processzorral nem vagyok kibékülve. Viszont remélem, egy héten belül be tudok számolni arról, hogy mennyire bírja a strapát. Erre viszont ugye megint csak nem tudsz kötni vinyót.

    (#20) Bounasieaux: A fórum erről kellene, hogy szóljon, nem az anyázásról és a köpködésről.

    [ Szerkesztve ]

    | Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

Új hozzászólás Aktív témák