Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • airmax_2.0

    tag

    ha már magokról beszélünk...
    Nekem nem nagyon tetszik ez az új módi, hogy korábbi cortex A5 .. A7 magokból csinálunk többmagos procikat (eddíg még nem nagy baj) aztán nagy reklámkampánnyal úgy csinálnak, mintha A9-ből lenne több mag a telefonban. (na ez gáz) Engem az nem zavar, hogy esetleg régebbi kisebb teljesítményű architektúrákbó több maggal hoznak ki mondjuk ma már csak belépő szintű teljesítményt. De akkor ne árazzák középkategóriába mondván "kétmagos.." sokszor hozzáteszik arm V7 (ami az utasításkészlet) és ami persze hogy az A9-nél és az A7-nél is ugyanaz, de megtéveszthetik vele a népet, mert aztán nem azt a teljesítményt kapják amit reméltek.

    Szóval én itt jókora sandaságot látok, ami persze nem a mediatek sara... ők csak csinálnak olcsó processzorokat ami besülendő...
    Azt elvárnám, ha valaki processzorról, vagy magokról beszél egy telefon kapcsán mindíg mondja meg milyen tipus milyen architektúra, és csak utána, hogy hány mag. (az utasításkészletet ha jelmondják jó ha nem hát az nem nagy gond)

Új hozzászólás Aktív témák