Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz Hzi #61 üzenetére

    "Nem azt írtam (...) De ha választani kell, jobb egy lyuk, mint egy csík." - sorry, jogos! :R

    #63 niof
    " ... mert függetlennek kellene lennie."
    Olyan, hogy független teszt - legfőképp, ha a készülék külseje is téma benne - nincs.
    Te szerintem szíved szerint egy bemutató szeretnél csak az adott készülékről olvasni, mely szerint pl. (nagyjából) elől notch, hátul piros és 3 kamera látható.
    A többség viszont - főleg, mert egy jó tesztelő tele van tapasztalatokkal - a cikk szerzőjének véleményére is kíváncsi.

    " ... az arra érzékenyeknél terelheti olyan irányban a dolgot, hogy ez nem szép ... "
    Ne haragudj, de akit így lehet "terelni", az megérdemli :)

    " ... egy telefonban szerintem nem esztétikumot kell keresni ... " - akkor meg mire is van ez az egész cécó, ha a külső nem fontos? :F

    Egyébként én nem is azt mondanám, hogy nem szép (a lyuk, notch, stb.) hanem, hogy engem zavar (a használatban, mert belerondít a képbe). És ez már az általad említett praktikum kérdésköre.

    "Egy kaptafa mára az összes. Elvesztették a gyártók az egyéniségüket."
    Abból kiindulva, hogy mára gyk. eltűntek a telefonok előlapjai, miért is vagy te ezen meglepődve? Ez van. Faltól-falig kijelző kell? Akkor mind egy b@**om nagy kijelző lesz előröl.

Új hozzászólás Aktív témák