Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mr. Y

    senior tag

    LOGOUT blog

    Végigolvastam a kommenteket és volna pár megjegyezni valóm.

    Kell-e 2 kamera? Aki azt mondja, nem kell a 2 kamera, annak igazat adok. 1 éve van meg a 2-es verzióm és egyszer sem használtam még.

    Kell-e levilágítás EPD-n? Nem! Arra ott van az Amoled. Az E-ink levilágítása egy olyan 'luxus', ami felesleges ott, ahol van alternatív megoldás. Oké, az rendben van, hogy kényelmesebb egy levilágított E-ink, mint egy Amoleden olvasni, de nem okvetlen az éjjeli olvasásra van az ott!

    Lassú-e a reakció idő? 4.4.2-essel vettem. sz*r volt. Lassú, és szinte használhatatlan. Frissített 5.0-ra, de a + appokon kívül nem lett változás. Mikor felkínálta a Marshmallow-ot, nem követtem el a frissítési hibát, hanem élből ROM cserét végeztem rajta. Mért 20FPS, amivel már videókat is lehet jószerint nézni, illetve a reakció ideje nagyon komoly lett. Tehát ez csak szoftver!

    Kell-e színes E-ink? Ha már a 16 szürkeárnyalatosra azt mondod, lassú, akkor képzeld el színesben. Erre is csak azt tudom mondani, ott az Amoled. Illetve az alkalmazások 6-os verziónál már komolyan rá vannak igazítva, így a navigáció is kiváló. + egyre több szoftver támogatja, a 6-os sebességével pedig komolyan is mennek rajta. Mondjuk az tény, hogy sok alkalmazást kizár a 16 árnyalat.

    Kell-e erősebb hardver a jelenlegi adatnál? Szerintem nem. A 2-esben lévő hardvert sem sikerül még semmivel sem megakasztanom. Pedig nagyon sokat játszom rajta (és van bőven, amit EPD-n).

    Akkumulátor? Hát, ebből sosem árt a sok :)

    Személy szerint nekem bejön az új, hónapok óta tűkön ülök érte :) Majd az ár eldönti a váltást, 250-ig szerintem reális volna, bár nem ezt ígérik.

    Szerk.: Mondjuk vicces, hogy még ki sem adták, de a komplett specifikációját megtalálni már :)

    [ Szerkesztve ]

    But who is watching the guardians?

Új hozzászólás Aktív témák