Hirdetés
- Nagyobb kijelzőt kap a Xiaomi 18 Pro - hátul
- Samsung Galaxy S26 Ultra - fontossági sorrend
- Apple Watch Sport - ez is csak egy okosóra
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
- Xiaomi 15T - reakció nélkül nincs egyensúly
- A hagyományos (nem okos-) telefonok jelene és jövője
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Poco F8 Ultra – forrónaci
- Xiaomi 17T Pro – korábban érkezik a siker?
- Négyfelé kanyarodhat az iPhone 19 kijelzője
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
Charles9
csendes tag
A Xiaomi Mi7 neve Mi8-ra változott.
-
ThorsHUN
őstag
-
enginev3.0
félisten
-
szabi__memo
nagyúr
-
szabi__memo
nagyúr
-
Karavik
veterán
-
szabi__memo
nagyúr
Preorder máj 27
-
thboxx
aktív tag
Igazából arra próbáltam rámutatni, hogy nem biztos hogy valódi amit a képeken látunk... Láttunk már sarokba rejtett szigszalagos 'MiMix 2S'-t is. Ami valójában sima Mix2 volt... Mi van ha ez egy lematricázott almaX?

-
#16820480
törölt tag
Ezek szerint vagy nem csak másolt
De amúgy ha kiderült volna a másolás ténye, azért tudod, hogy az annullálta volna az ő jegyét. Lehet itt is, hogy technikailag vagy ergonómiailag vagy egyéb módon jobb a másolt készüléknél, de egy teljesen szabadon választható elem (a design) másolása számomra teljesen nevetségessé teszi a gyártót a próbálkozásával együtt. -
pusszycat
nagyúr
Én sejtettem, hogy pont úgy sikeres lesz, mert megy a marketing úthenger. Az emberek többségét meg igazából nem érdeklik annyira a telefonok, hogy átlássák a piacot, hogy ki kiről másol, ki honnan lop, csak amikor éppen vennének valamit, akkor egy gyors pillantást vetnek a kínálatra, és vesznek valamit. Nagyjából ahogy én vennék mondjuk kávéfőzőt. Nem foglalkozom vele általában semennyit, nem ismerem a kínálatot, a híres márkákat, simán megvenném az első szembe jövő Philips vagy De Longhi gépet, amit MM-ban ajánl az eladó. Az itteni kávés topikban meg gondolom sírva fakadnának, hogy ilyen gagyit hogy lehet venni, ez csak az XY gyártó gyenge másolata.
Erről az ugrik be mikor rólam másolt a padtársam (anno) és nagyobb jegyet kapott mint én.
Szóval lehet a másolat jobb mint az eredeti? 
-
#16820480
törölt tag
Aztán lehet (biztos) kiba sikeres lesz. Ld. P20 / P20 Pro. Azzal kapcsolatban is ment a rinya (szerintem is csalódás) aztán tessék (ld. Mobilarena-s hír). Pedig én komoly összegbe mertem volna fogadni, hogy az emberek gyomra nem veszi be ezt az igénytelen másolást. Úgy látszik a többség még mindig megveszi a vízen úszó Rolex-et...
Én sejtettem, hogy pont úgy sikeres lesz, mert megy a marketing úthenger. Az emberek többségét meg igazából nem érdeklik annyira a telefonok, hogy átlássák a piacot, hogy ki kiről másol, ki honnan lop, csak amikor éppen vennének valamit, akkor egy gyors pillantást vetnek a kínálatra, és vesznek valamit. Nagyjából ahogy én vennék mondjuk kávéfőzőt. Nem foglalkozom vele általában semennyit, nem ismerem a kínálatot, a híres márkákat, simán megvenném az első szembe jövő Philips vagy De Longhi gépet, amit MM-ban ajánl az eladó. Az itteni kávés topikban meg gondolom sírva fakadnának, hogy ilyen gagyit hogy lehet venni, ez csak az XY gyártó gyenge másolata.
-
<Adamsky>
nagyúr
Aztán lehet (biztos) kiba sikeres lesz. Ld. P20 / P20 Pro. Azzal kapcsolatban is ment a rinya (szerintem is csalódás) aztán tessék (ld. Mobilarena-s hír). Pedig én komoly összegbe mertem volna fogadni, hogy az emberek gyomra nem veszi be ezt az igénytelen másolást. Úgy látszik a többség még mindig megveszi a vízen úszó Rolex-et...
-
Lami66
addikt
Ilyen szép nagy noccsra már kijelzőt is lehetne rakni.
-
RyanGiggs
őstag
Nekem egy Mi4C telóm van tőlük, ami 2 éves...
Egy gyönyörűséges kis szépség!
De ez az Mi7??! Ez botrány. U.n.d.o.r.i.t.ó!!
Inkább cserélek egy akksit a jelenlegibe, azt még 2 évig használom!
Egyébként is olyan gyors mint a villám. -
Sebhelyes
senior tag
Most olvasom hogy jön május végén az mi8 is a 8. évfordulóra. Gyakorlatilag mi7 spec edition
A mi9 meg szeptemberben, mert az a 9. hónap

-
Samott
addikt
Igen, felesleges, lehet maszatolni de a valosag az amit en irtam. Ne aggodj, amint az alma megszabadul a notchtol te is pont igy fogod latni a helyzetet. Addig tul kell elni ezt a kognitiv disszonancias idoszakot.
-
joey04
titán
mas topikokban legalabbis ez jott le nekem a hozzaszolasokbol
Azért azt szögezzük le, hogy az itteni fórumozók erősen geek kategóriába esnek. Aki utálja, annak egy része hater és mindegy hogy milyen a készülék, szar mert csak. Láttam már itt hozzászólót aki mindenhol fikázta és amikor látott egy notch koncepciót amin az általa preferált logó szerepelt, akkor az már egyből egész jó lett. Innentől a fórumok értékelése nem túl releváns.
Másrészt átlag Pistike bemegy a boltba, kezébe fog egy iX -et, megnézi és azt mondja, ez b@szott drága, nem kell. Átlép a Huawei standra, meglátja a P20 Lite -ot és felcsillan a szeme. Jé ez pont olyan mint az iPhone és harmad annyi, tetszik, megveszem. Vagy csak simán tetszik neki mert eltér a megszokottól. Ha nem venné senki, akkor senki nem gyártana ilyet. Ennyire egyszerű a történet. Az, hogy neked és még pár száz embernek nem tetszik az pont nem érdekli a gyártókat, mert a tömeget meg érdekli.
Mas gyartok is kenyszerbol alkalmazzak, nem azert mert olyan jo dolog.
A notch az Apple részéről egy kényszermegoldás volt a kávamentesítésre, minden más készüléken meg trendkövetés. Ha nem az lenne akkor mindenki a Mi Mix dizájnját követné, mivel az alsó káva mindenhol adott, továbbá az Android jelenleg nem támogatja az értesítések megjelenítését a notch körül, szóval még szoftvert is kell optimalizálni. Ezt nem nevezném kényszer megoldásnak, ez szándékos dizájn.
@(#53) fuze
Majd az Apple megcsinálta ugyaneztMenj el szemészhez
. Ha azt mondtad volna hogy jött a PH-1 vagy az Aquos S2 ami hasonló, akkor azt mondom OK. De egy Mi Mix és iX mitől ugyanaz?Még el kell telnie pár évnek mire a tökéletes és az Apple márkanév elbúcsúzik egymástól az emberek fejében
Tökéletes nincs. Jól használható, egyszerű, mindig működik, hosszan támogatott és prémium. És ez remélem nem fog megváltozni

Becsülendő, hogy próbálod neki elmagyarázni, bár szvsz sajnos fölösleges.
-
Exelsior24
aktív tag
Az előbb olvastam külföldi oldalakon, hogy lehet nem is Mi 7 lesz a telefon neve, hanem Mi 8 mert valami évfordulót ünnepel a Xiaomi, de sok helyen írják, hogy két különböző méretű telefonról is felbukkantak képek, lehetséges hogy Mi 7 és Mi 8 is jön, vagy pedig az egyik sima a másik egy (anniversary) pro verzió lesz.
Én nagyon csodálkoznék, és csalódott lennék ha ezek a telefon elejéről készült képek valódiak lennének és a Xiaomi is ennyire átmenne koppintásba. -
Juhaszatti
addikt
régóta közöm nincs az androidos telokhoz, de egyszerűen nevetséges mennyire másolják az Apple-t. ráadásul androidon az értesítések hogy látszanak, ha középen ott belóg a kijelző?
A másolás nagyon megy, de a másolás is az Apple malmára hajtja a vizet valahol, mivel ezzel kb el van ismerve, hogy még mindig az Apple a leginnovatívabb gyártó, mindenki őket másolja én úgy látom.A Xiaomi számomra egy nagyon szimpatikus gyártó. A fogkefétől kezdve, az el. rollerig mindenük van gyerekek, erre jön rá a király kis telefon palettájuk, ami tényleg jó áron kínál minőséget. Többet próbáltam már, és nővéremnek is XIAOMI telefont fogok venni. Ha jól tudom, ők Kína legnagyobb mobilgyártói.
Többet néztem volna ki belőlük, főleg, hogy szerintem megy a szekerük jelenleg és lenne pénz fejleszteni. EZzel az iPhone X szerű telefonnal most egy a sok közül státuszt értek el, mivel fű fa lemásolta ezt a dizájnt, csak nem ennyire pofátlanul.
Amit például a felül keret nélküli telefonnal csináltak (nem jut eszembe a neve) az csodálatos volt! Az oda ...szott!A Huawei a legnagyobb kínai gyártó, de tény hogy a Xiaomi ia nagyon nagy

-
#16820480
törölt tag
régóta közöm nincs az androidos telokhoz, de egyszerűen nevetséges mennyire másolják az Apple-t. ráadásul androidon az értesítések hogy látszanak, ha középen ott belóg a kijelző?
A másolás nagyon megy, de a másolás is az Apple malmára hajtja a vizet valahol, mivel ezzel kb el van ismerve, hogy még mindig az Apple a leginnovatívabb gyártó, mindenki őket másolja én úgy látom.A Xiaomi számomra egy nagyon szimpatikus gyártó. A fogkefétől kezdve, az el. rollerig mindenük van gyerekek, erre jön rá a király kis telefon palettájuk, ami tényleg jó áron kínál minőséget. Többet próbáltam már, és nővéremnek is XIAOMI telefont fogok venni. Ha jól tudom, ők Kína legnagyobb mobilgyártói.
Többet néztem volna ki belőlük, főleg, hogy szerintem megy a szekerük jelenleg és lenne pénz fejleszteni. EZzel az iPhone X szerű telefonnal most egy a sok közül státuszt értek el, mivel fű fa lemásolta ezt a dizájnt, csak nem ennyire pofátlanul.
Amit például a felül keret nélküli telefonnal csináltak (nem jut eszembe a neve) az csodálatos volt! Az oda ...szott!Ha a másolással problémád van, akkor hogy lehetett valaha is szimpatikus neked a Xiaomi?
Gyakorlatilag másolással indult be az egész cég. -
daniel909
addikt
régóta közöm nincs az androidos telokhoz, de egyszerűen nevetséges mennyire másolják az Apple-t. ráadásul androidon az értesítések hogy látszanak, ha középen ott belóg a kijelző?
A másolás nagyon megy, de a másolás is az Apple malmára hajtja a vizet valahol, mivel ezzel kb el van ismerve, hogy még mindig az Apple a leginnovatívabb gyártó, mindenki őket másolja én úgy látom.A Xiaomi számomra egy nagyon szimpatikus gyártó. A fogkefétől kezdve, az el. rollerig mindenük van gyerekek, erre jön rá a király kis telefon palettájuk, ami tényleg jó áron kínál minőséget. Többet próbáltam már, és nővéremnek is XIAOMI telefont fogok venni. Ha jól tudom, ők Kína legnagyobb mobilgyártói.
Többet néztem volna ki belőlük, főleg, hogy szerintem megy a szekerük jelenleg és lenne pénz fejleszteni. EZzel az iPhone X szerű telefonnal most egy a sok közül státuszt értek el, mivel fű fa lemásolta ezt a dizájnt, csak nem ennyire pofátlanul.
Amit például a felül keret nélküli telefonnal csináltak (nem jut eszembe a neve) az csodálatos volt! Az oda ...szott! -
Chevalier
tag
Nap szomorú híre

-
weberzolee
aktív tag
Szerencsere nem mindenki, sot, csak nehany hulye van aki szerint a notch jo megoldas. Aki elfogadja, az is ugy van vele, hogy ideiglenes megoldas amig nem sikerul a kijelzo ala integralni a kamerat, szenzorokat. Tenyleg nagyon zizinek kell lenni ahhoz hogy valakinek kifejezetten tetszen (mas topikokban legalabbis ez jott le nekem a hozzaszolasokbol). Ideiglenes, kenyszermegoldas de semmikeppen se szep. Mas gyartok is kenyszerbol alkalmazzak, nem azert mert olyan jo dolog.
mas topikokban legalabbis ez jott le nekem a hozzaszolasokbol
Azért azt szögezzük le, hogy az itteni fórumozók erősen geek kategóriába esnek. Aki utálja, annak egy része hater és mindegy hogy milyen a készülék, szar mert csak. Láttam már itt hozzászólót aki mindenhol fikázta és amikor látott egy notch koncepciót amin az általa preferált logó szerepelt, akkor az már egyből egész jó lett. Innentől a fórumok értékelése nem túl releváns.
Másrészt átlag Pistike bemegy a boltba, kezébe fog egy iX -et, megnézi és azt mondja, ez b@szott drága, nem kell. Átlép a Huawei standra, meglátja a P20 Lite -ot és felcsillan a szeme. Jé ez pont olyan mint az iPhone és harmad annyi, tetszik, megveszem. Vagy csak simán tetszik neki mert eltér a megszokottól. Ha nem venné senki, akkor senki nem gyártana ilyet. Ennyire egyszerű a történet. Az, hogy neked és még pár száz embernek nem tetszik az pont nem érdekli a gyártókat, mert a tömeget meg érdekli.
Mas gyartok is kenyszerbol alkalmazzak, nem azert mert olyan jo dolog.
A notch az Apple részéről egy kényszermegoldás volt a kávamentesítésre, minden más készüléken meg trendkövetés. Ha nem az lenne akkor mindenki a Mi Mix dizájnját követné, mivel az alsó káva mindenhol adott, továbbá az Android jelenleg nem támogatja az értesítések megjelenítését a notch körül, szóval még szoftvert is kell optimalizálni. Ezt nem nevezném kényszer megoldásnak, ez szándékos dizájn.
@(#53) fuze
Majd az Apple megcsinálta ugyaneztMenj el szemészhez
. Ha azt mondtad volna hogy jött a PH-1 vagy az Aquos S2 ami hasonló, akkor azt mondom OK. De egy Mi Mix és iX mitől ugyanaz?Még el kell telnie pár évnek mire a tökéletes és az Apple márkanév elbúcsúzik egymástól az emberek fejében
Tökéletes nincs. Jól használható, egyszerű, mindig működik, hosszan támogatott és prémium. És ez remélem nem fog megváltozni

-
fuze
őstag
Érdekes vélemény.. Mindenki hülye akinek az ízlése eltér a tiedtől. Magyarország így szeretlek...
Ahhoz képest hogy a notch állítólag olyan gusztustala/értelmetlen megoldás hogy nem teremt trendet, lassan mindenkinek van
. Meglepődnék ha a Samsung nem ülne fel erre a vonatra ![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
A Xiaomi kihozta az első MI Mix-et hibáival együtt. Majd az Apple megcsinálta ugyanezt úgy, hogy minden szuperül működik, de formai arányokban erőltetett, szar design-al. Erre a szart amit az ő ötletük alapján csináltak, lemásolják. WTF?

Csak azért másolják mert Apple, nem azért még jó. Még el kell telnie pár évnek mire a tökéletes és az Apple márkanév elbúcsúzik egymástól az emberek fejében.
-
LrdProtector
tag
Ne Háborogjon ezen a telefonon senki!!!! Jöjjön csak ki és akkor már 90K-ért lehet majd király xiaomi mi6-ot venni

-
#16820480
törölt tag
De ki nem szarja le ha 5mm?
Ha már kávamentes, akkor legyen minél inkább az. Nekem mondjuk jobban tetszik az Aquos és Mi Mix 2(s) megoldása, hogy átcsoportosítják a dolgokat máshova, amennyire lehetséges.
-
szabi__memo
nagyúr
Most olvasom hogy jön május végén az mi8 is a 8. évfordulóra. Gyakorlatilag mi7 spec edition
-
szabi__memo
nagyúr
-
#16820480
törölt tag
Én eleve nem értem miért jobb az ha középen kívágnak egY részt mintha fent lenne egy vékony rész ami nem kijelző. Miért jobb ha a tetejéig ér a kijelző?
Baromság az egészMert egy 2mm vastag káván nem fér el mondjuk egy előlapi kamera, meg valószínűleg az érzékelők sem, hiába ér széltől szélig.
-
szabi__memo
nagyúr
Szerencsere nem mindenki, sot, csak nehany hulye van aki szerint a notch jo megoldas. Aki elfogadja, az is ugy van vele, hogy ideiglenes megoldas amig nem sikerul a kijelzo ala integralni a kamerat, szenzorokat. Tenyleg nagyon zizinek kell lenni ahhoz hogy valakinek kifejezetten tetszen (mas topikokban legalabbis ez jott le nekem a hozzaszolasokbol). Ideiglenes, kenyszermegoldas de semmikeppen se szep. Mas gyartok is kenyszerbol alkalmazzak, nem azert mert olyan jo dolog.
Én eleve nem értem miért jobb az ha középen kívágnak egY részt mintha fent lenne egy vékony rész ami nem kijelző. Miért jobb ha a tetejéig ér a kijelző?
Baromság az egész -
Samott
addikt
Érdekes vélemény.. Mindenki hülye akinek az ízlése eltér a tiedtől. Magyarország így szeretlek...
Ahhoz képest hogy a notch állítólag olyan gusztustala/értelmetlen megoldás hogy nem teremt trendet, lassan mindenkinek van
. Meglepődnék ha a Samsung nem ülne fel erre a vonatra ![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Szerencsere nem mindenki, sot, csak nehany hulye van aki szerint a notch jo megoldas. Aki elfogadja, az is ugy van vele, hogy ideiglenes megoldas amig nem sikerul a kijelzo ala integralni a kamerat, szenzorokat. Tenyleg nagyon zizinek kell lenni ahhoz hogy valakinek kifejezetten tetszen (mas topikokban legalabbis ez jott le nekem a hozzaszolasokbol). Ideiglenes, kenyszermegoldas de semmikeppen se szep. Mas gyartok is kenyszerbol alkalmazzak, nem azert mert olyan jo dolog.
-
weberzolee
aktív tag
Érdekes vélemény.. Mindenki hülye akinek az ízlése eltér a tiedtől. Magyarország így szeretlek...
Ahhoz képest hogy a notch állítólag olyan gusztustala/értelmetlen megoldás hogy nem teremt trendet, lassan mindenkinek van
. Meglepődnék ha a Samsung nem ülne fel erre a vonatra ![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
Samott
addikt
-
#98880768
törölt tag
-
thboxx
aktív tag
Csak nekem feltűnő a második képen az almás lightning kábel? Nekem ez sántít...

-
pusszycat
nagyúr
-
#98880768
törölt tag
Lényeg, hogy a Xiaomi nem másol, 100% egyediség. Amúgy tetszik, de hát... a dicséret nem őket illeti, mint tudjuk..
-
Barthezz2
nagyúr
De jó, hogy piacra dobták a Mix szériát, mert ha a Mi széria erre a vonalra ül fel, az életben nem vettem volna többet Xiaomi-t.. Ez qvagáz..

-
jUUh
addikt
Imádom a Xiaomi-t de ez óriási csalódás lenne...
-
zozo112233
csendes tag
Rendkívül innovatív külső.


-
pusszycat
nagyúr
Amiért van hátul,még lehet elől is. (mondjuk az egyik meghibásodik,van alternatíva). A Xiaomi pedig nem szégyenlős,Kínában vesznek meg az Iphone X-ért,hát itt egy olcsóbb variáns. Pénz beszél.

-
HardRic
addikt
Hiába vannak jó telefonjaik is, 1-1 alkalom amikor elszabadul a kínaiskodás olyan szinten lehúzza a márkát, hogy még azt is szégyellem, hogy a családban van ilyen telefon.
-
fuze
őstag
Na jól van már... én szégyellem magam a Xiaomi helyett. Ráadásul az ujjlenyomat olvasó is hátul pff.
-
QwErTy42
addikt
12 1 tucat

-
tixem
addikt
"Az egyik forrás felvételei alapján az ugyanis az iPhone X szerű kameraelrendezéssel bíró hátlapon található"
Hadd gratuláljak. Pedig komolyan érdekelt ez a telefon, bíztam benne, hogy végre valaki elhozza ezt a dolgot, de ezek is inkább felülnek a többi retardált közé a kopipészt noccsvonatra.
-
Luck Dragon
támogató
MI6 formavilága után kicsit csalódás, de várjuk ki a végét. Bár a trendet követheti és nagy rá az esély hogy ténylegesen ilyen lesz.
-
szabi__memo
nagyúr
Kár azért a notch-ért. Hová férnek az értesítések??
-
Narxis
nagyúr
Ne sírjatok már ennyire.
-
aelod
veterán
-
forgonati
őstag
Ez de szar... Remélem a userek bojkottálják majd ezt a hulladékot és bedől az eladásuk. Ezt a pofátlan másolást, anyám...
-
ThorsHUN
őstag
-
aelod
veterán
Akkor valami nem ment át. A külső lehetne Mi Mix, Mix2-re hajazó, a belső meg egy szutyok Redmi.
Redmi mitől is szutyok? Tévképzeteid vannak

(#22) ThorsHUN
a kijelzo alatti ujjlenyomat olvasot, amit korabban mar megerositettek
Erről nem tudok. Forrás esetleg? -
moleculez
veterán
Igazából nem az árazással van gond (mert ez kb. ingyen se kéne vagy adnám el rögtön) ...
Jó, - értsd minőségi kivitel, gazdag funkcionalitás (5 Ghz-es wifi, Nfc) - középkategóriás telefont egy ideje már képtelenek a gyártók letenni az asztalra. Ott vannak ezek az izzadságszagú "zászlóshajók", a túlvégen pedig az egyszer használatos (mert frissítés vagy nem jön rá, vagy csak mutatóban) ipari hulladékok.
Nagyon kellene már ide egy egyéniséggel, ötletekkel bíró gyártó (nem, nem az alma), aki "pofán vágná" a szakmát.Nokiaban bíztam, de hiába...
-
ThorsHUN
őstag
Sztem ez kamu.
Nem hiszem el, egyreszt mert igy bukna a kijelzo alatti ujjlenyomat olvasot, amit korabban mar megerositettek, masreszt pedig a MI szeriak jellemzoje eddig is az elolapi mig a redmi szerianak a hatlapi ujjlenyomat olvaso volt a femjelzese. -
<Adamsky>
nagyúr
Egy Mi Mix, Mi Mix2 külsővel, szerényebb belsővel, ésszerű 50-65e közötti árazással ÜTNE! De ez....
Igazából nem az árazással van gond (mert ez kb. ingyen se kéne vagy adnám el rögtön) ...
Jó, - értsd minőségi kivitel, gazdag funkcionalitás (5 Ghz-es wifi, Nfc) - középkategóriás telefont egy ideje már képtelenek a gyártók letenni az asztalra. Ott vannak ezek az izzadságszagú "zászlóshajók", a túlvégen pedig az egyszer használatos (mert frissítés vagy nem jön rá, vagy csak mutatóban) ipari hulladékok.
Nagyon kellene már ide egy egyéniséggel, ötletekkel bíró gyártó (nem, nem az alma), aki "pofán vágná" a szakmát. -
cezarlacrone
aktív tag
-
aelod
veterán
Egy Mi Mix, Mi Mix2 külsővel, szerényebb belsővel, ésszerű 50-65e közötti árazással ÜTNE! De ez....
Persze majd a csúcskategória fele annyiba fog kerülni. Hol élsz? Ahogy a kolléga is írta a Redmi széria van ezen az ársávon.

-
#16820480
törölt tag
Egy Mi Mix, Mi Mix2 külsővel, szerényebb belsővel, ésszerű 50-65e közötti árazással ÜTNE! De ez....
50-65 körül árazással? Lassan a Redmi kerül ennyibe, nem hogy a felső kategória...
-
Sebhelyes
senior tag
Ez a méretesebb De Luxe notch-ok közé tartozik!

-
cezarlacrone
aktív tag
Szerintem, ha a Mi Mix 2s-t megcsinálták volna kicsiben, akkor senki nem szólt volna egy rossz szót sem. Sőt, szerintem örültek volna (még talán én is), de ez ...

Sajnos annyira lehetett tudni, de mégis annyira reménykedett mindenki (ahogy tettük minden márkánál).
Csak ismételni tudom az előttem szólókat: csúnya, igénytelen, prosztó megoldás
Egy Mi Mix, Mi Mix2 külsővel, szerényebb belsővel, ésszerű 50-65e közötti árazással ÜTNE! De ez....
-
Samott
addikt
Az a durva hogy ami ocsmany, azt is lemasoljak.
-
aelod
veterán
Kár érte. Tudnak egyedit is alkotni pedig. Gesztusvezérléssel a MIUI 9.5 szinte koppra ua. lesz mint az alma. Küldősre meg aztán pláne....
-
<Adamsky>
nagyúr
Szerintem, ha a Mi Mix 2s-t megcsinálták volna kicsiben, akkor senki nem szólt volna egy rossz szót sem. Sőt, szerintem örültek volna (még talán én is), de ez ...

Sajnos annyira lehetett tudni, de mégis annyira reménykedett mindenki (ahogy tettük minden márkánál).
Csak ismételni tudom az előttem szólókat: csúnya, igénytelen, prosztó megoldás
-
cezarlacrone
aktív tag
Lassan nem lesz a palettán olyan teló ami tetszene.

-
mg1992mg
őstag
Van még lejjebb?
Kár érte.Micsoda eredeti, fogták az iPhone X külsejét, és raktak rá egy ujjlenyomasolvasót hátulra.
10/10 x( -
ThorsHUN
őstag
Hatbasszus...

-
Viktor0610
MODERÁTOR
Rendkívül innovatív külső.

-
enginev3.0
félisten
Undorító másolás
-
exedoc
senior tag
Ez már nagyon kellett. Szenzorájlend, giganoccs. Sok sikert hozzá. még ránéznem is fáj. De már nem is azért mert ronda, azt már elfogadtam. Inkább azért mert a könyökömön jön ki az 1000 Ájfonmajmolásos gyártó után mégegy. Várható volt, hogy a Xiaomi is bejátsza. Nem csalódtam. Ja de.
-
#16820480
törölt tag
Valaki feltett egy MIUI-t iPhone X-re?
-
jacis
nagyúr
Sokat agyalt rajta a tervező

-
Szabcsizz
őstag
Hát ez jó nagy csalódás..
-
kbyte1024
veterán
az igen,jó nagy szenzorsziget...
-
fornettisuti
veterán
Van még lejjebb?
Kár érte.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- Búcsúzóul itt a fekete Apple Vision Pro
- Nagyobb kijelzőt kap a Xiaomi 18 Pro - hátul
- Rap, Hip-hop 90'
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Vezeték nélküli fejhallgatók
- E-book olvasók
- Kínai és egyéb olcsó órák topikja
- Nvidia GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- További aktív témák...
- TELJESEN ÚJ - 0 CIKLUSOS iPhone 17 Pro 512GB BLUE // GYÁRI FÜGGETLEN // EU MODELL //
- TELJESEN ÚJ - 0 CIKLUSOS iPhone 17 Pro 256GB BLUE // GYÁRI FÜGGETLEN // EU MODELL
- TELJESEN ÚJ - 0 CIKLUSOS iPhone 17 Pro 256GB ORANGE // GYÁRI FÜGGETLEN // EU MODELL
- Samsung Galaxy A55 128GB Normál Állapot,1 Év Garancia
- Moto G86 5G 8/256GB 0-perces Bontatlan 1 Év Garancia
- Telefon Felvásárlás!! iPhone 14/iPhone 14 Plus/iPhone 14 Pro/iPhone 14 Pro Max
- AKCIÓ! Apple Macbook Pro 16 M4 Pro 24GB RAM 512GB SSD notebook garanciával hibátlan működéssel
- AKCIÓ! Gigabyte B650M R7 9800X3D 64GB DDR5 1TB SSD RX 6800 XT 16GB Lian Li Vector V100 850W
- Dell Inspiron 5441 Snapdragon X Plus / 16GB 512SSD/ AI PC Brutál akkuidő
- Apple iPhone 15 128GB Blue Karcmentes 100% akkumulátorral
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest

az a notch


Szóval lehet a másolat jobb mint az eredeti?
De amúgy ha kiderült volna a másolás ténye, azért tudod, hogy az annullálta volna az ő jegyét. Lehet itt is, hogy technikailag vagy ergonómiailag vagy egyéb módon jobb a másolt készüléknél, de egy teljesen szabadon választható elem (a design) másolása számomra teljesen nevetségessé teszi a gyártót a próbálkozásával együtt.


. Ha azt mondtad volna hogy jött a PH-1 vagy az Aquos S2 ami hasonló, akkor azt mondom OK. De egy Mi Mix és iX mitől ugyanaz?

Gyakorlatilag másolással indult be az egész cég.

. Meglepődnék ha a Samsung nem ülne fel erre a vonatra 



